Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.06.2016 11:41

 

13 червня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

У виступі на нараді очільник району О.Янковий зупинився на ряді ключових питань життєдіяльності району, зокрема, щодо налагодження взаємодії з керівниками органів місцевого самоврядування зі співфінансування у ІІ півріччі 2016 року районних програм, щодо перевірки діяльності газозаправних станцій району, протипожежної та правоохоронної роботи, тощо. 

 

Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області В.Дараган поінформував присутніх про ситуацію з пожежами в районі. Начальник Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області Г.Лебедюк доповів на нараді щодо криміногенної ситуації та вирішення кадрового питання, а саме – щодо оголошеного конкурсу на посади слідчих та дільничних.

 

 

 

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації О.Янковим надано ряд доручень. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld