Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.04.2016 07:12

 

18 квітня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

Відкриваючи засідання, голова райдержадміністрації О.Янковий привітав начальника Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області В.Дарагана з днем пожежної служби та виразив сподівання, що і надалі доблесні працівники зазначеного підрозділу віддано захищатимуть громаду від стихійних лих та подій надзвичайного характеру.

 

 

У подальшому виступі очільник району О.Янковий зупинився на ряді проблемних питань, що обговорювались в рамках об’їзду сіл та селищ району на виїзних прийомах громадян у розширеному форматі. Зокрема, анонсував заплановану на четвер 21 квітня зустріч із головами сільських та селищних рад і учасниками АТО, на якій буде обговорено питання надання земельних ділянок демобілізованим воїнам та інші існуючі нагальні соціальні проблеми.

Начальник відділу освіти В.Кухар доповіла на нараді щодо ряду районних культурних та спортивно-масових заходів, які відбулись протягом вихідних днів, та отриманих бородянськими спортсменами перемог і здобутків різного рівня.

На засіданні також обговорено питання благоустрою сіл та селищ, профілактики дитячого травматизму, тощо.

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації О.Янковим прийнято ряд рішень та надано доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld