Виїзна робоча нарада в Немішаєвому

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.03.2016 07:57

 

29 лютого голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий провів у Немішаївському агротехнічному коледжі виїзну робочу нараду щодо проведення районного свята Масляної. Цьогоріч прийнято рішення районний захід провести 12 березня в Немішаєвому, залучивши до співпраці всі сільські та селищні ради Бородянщини. На нараді були присутні голова Бородянської районної ради Г.Єрко, заступник голови райдержадміністрації  В.Корнієнко, директор коледжу В.Альохін, голови сільських та селищних рад.

 

Очільник району О.Янковий, виступаючи на нараді, поінформував керівників органів місцевого самоврядування про формат та концепцію свята, головною метою якого є єднання громади навколо самобутньої народної творчості та традицій. Директор коледжу В.Альохін закликав усіх підтримати проведення свята, залучивши творчі колективи та  майстрів сіл та селищ, та гарантував повну технічну підтримку і чисельні приємні сюрпризи для учасників.

 

На завершення наради присутні попередньо оглянули територію, де відбуватиметься захід, розпланувавши розташування містечка майстрів, ярмарку, розважально-спортивних дійств та обговорили концертну частину.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld