За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.02.2016 09:53

 

19 лютого бородянці на урочистому мітингу-реквієму вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, мужніх патріотів, щирих у самовідданій любові до Батьківщини, тих, хто віддав своє життя за європейське демократичне майбутнє України, за майбутнє нашої нації.

Глибоко зворушливі вірші, що звучали над площею, де зібралась спільнота Бородянщини, нагадували про гіркі події дворічної давнини, коли на Майдані від куль полягли мирні громадяни, які постали на захист прав і свобод людей проти свавілля тоталітарної влади.

 

  На мітингу з промовою виступили голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий, голова районної ради Г.Єрко, голова селищної ради О.Сахарук, депутати Київської обласної ради С.Кармазін та Г.Єрко.

 

 

-                     Україна переживає складні часи, стримуючи ворожу агресію на Сході та супротив старої системи, - підкреслив О.Янковий. - Проте ми маємо розбудувати потужну і економічно сильну незалежну державу. Ми не повинні зрадити ідеалів Майдану, за які віддали своє життя Герої Небесної Сотні.

Із натхненним словами молитви до громади також звернувся настоятель Храму Пречистої Богородиці УПЦ (КП) протоієрей отець Дмитро (Кошка).

 

Керівники району, депутати, громадські діячі та учнівська молодь поклали квіти до пам’ятника великому борцю за волю українського народу Тарасу Шевченку.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld