Робоча зустріч з аграріями

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.03.2016 08:08

 

1 березня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий провів робочу зустріч із аграріями району за участі в.о.начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Т.Фурт.

 

В ході обговорення присутні зупинились на ряді проблемних питань, що суттєво гальмують розвиток малих та середніх сільськогосподарських підприємств. Чільною стала спільна думка, що існуючі проблеми потрібно узагальнювати та піднімати для вирішення на державному рівні. Як зазначив депутат Бородянської районної ради та керівник ПСП «Колос» Б.Батов, дуже критичним є відсутність фахівців сільськогосподарського напрямку, не зважаючи на стабільну й достойну заробітну плату в цій галузі. Також у 2016 році введено зміни в податковому законодавстві стосовно ПДВ, які негативно вплинуть на рентабельність певних господарств, особливо в Поліському регіоні.

 

За результатами зустрічі прийнято рішення підготувати відповідне звернення сільгоспвиробників району до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів та звернутись до інших районів Полісся з пропозицією його підтримати.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld