Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.02.2021 07:31

 

 

1 лютого голова Бородянської районної державної адміністрації Аліна Бурдак провела апаратну нараду за участі представників районної ради, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ.

 

 

Розпочинаючи нараду, голова райдержадміністрації Аліна Бурдак ознайомила присутніх із статистикою захворюваності на коронавірусну хворобу, розповіла про хід реорганізації Бородянської РДА та наголосила, що через ускладнення погодних умов, необхідно мобілізуватися всім комунальним службам та організаціям ОТГ району.

Голова адміністрації також зауважила, що прикро через те, що не відбулась чергова сесія Бородянською ОТГ на сьогодні ще не прийнято рішення щодо фінансування життєво необхідних програм для жителів громади.

В продовження апаратної наради керівниками служб та організацій озвучено роботу за минулий тиждень та накреслено плани на поточний.  Обговорено проблематику пов’язану з відключенням електропостачання в зимовий період та перенавантаження мережі, ситуацію в закладах охорони здоров’я, соціального забезпечення,  діяльність загальноосвітніх закладів, тощо.

За результатами наради головою райдержадміністрації Аліною Бурдак надано ряд доручень.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld