Позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.02.2021 07:22

 

 

28 січня голова Бородянської районної державної адміністрації Аліна Бурдак провела позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації за участі керівників місцевого самоврядування, представників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ.

 

 

На порядку денному розглянуто питання виявлення та встановлення фактів надання з порушенням вимог законодавства послуг з проживання та/або утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших громадян на території району та вжиття заходів до припинення такої незаконної діяльності.

Голова адміністрації ознайомила присутніх з листом  Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області щодо виконання протокольних рішень Кабінету Міністрів України та голови Київської обласної державної адміністрації про створення комісій із проведення заходів запобігання надзвичайним ситуаціям в закладах соціальної сфери на території району.

Учасники засідання обговорили питання щодо належного дотримання заходів протипожежної безпеки на об’єктах підвищеного ризику, зокрема, закладах соціальної сфери, хоспісах, будинках розміщення літніх людей, дитячих будинків сімейного типу і закладів, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Аліна Бурдак наголосила, що не можна допустити, аби подібні заклади працювали, нехтуючи безпекою людей. Всі органи влади мають спільно долучитися до зазначеної роботи, аби не було таких трагічних випадків у майбутньому. Вона зазначила, що необхідно провести моніторинг по виявленню інших аналогічних об’єктів для мінімізації ризиків. Також потрібно звернути увагу на перевірку стану систем газопостачання,  електричних приладів, наявності дозвільної документації в місцях з масовим перебуванням людей. Керівникам закладів та установ району необхідно провести з персоналом додаткові інструктажі щодо дотримання пожежної безпеки та планів евакуації.

За результатами засідання комісією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення та головою райдержадміністрації Аліною Бурдак надано ряд доручень.

Головам та виконавчим комітетам об’єднаних територіальних громад:

1.         Надати інформацію щодо наявності готелів, пансіонатів, костелів, будинків розміщення людей похилого віку та осіб з інвалідністю, будинків літніх людей, хоспісів, закладах у яких виховуються діти сироти та діти, позбавленні батьківського піклування, дитячих будинках сімейного типу, розташованих на підвідомчих територіях.

2.         Створити комісії та провести обстеження готелів, пансіонатів, костелів, будинків розміщення людей похилого віку та осіб з інвалідністю, будинків літніх людей, хоспісів, закладах у яких виховуються діти сироти та діти, позбавленні батьківського піклування, дитячих будинках сімейного типу, розташованих на підвідомчих територіях ОТГ разом із представниками територіальних органів Нацполіції, ДСНС, служб у справах дітей та сім’ї, центрів надання соціальних послуг та громадськості.

3.         За результатами проведених обстежень, у разі виявлення/підтвердження незаконної діяльності проінформувати відповідні територіальні підрозділи ГУНП у Київській області.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld