Присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.01.2021 06:58

 

 

Указом Президента України № 24/2021 від 22 січня 2021 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю директору КНП БРР «Бородянська центральна районна лікарня» Ігорю Чебишеву присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

 

 

Шановний, Ігорю Сергійовичу, прийміть щирі вітання з нагоди присвоєння високого почесного звання. Турбота про здоров’я людей є головним орієнтиром Вашої діяльності. Ваша повсякденна віддана праця, чуйність та щедрість душі несуть величезний заряд енергії, добра і милосердя. Високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, ініціатива і наполегливість є запорукою виконання всіх задумів та поставлених цілей.

Нехай заслужена державна нагорода та повага людей додасть наснаги на нові здобутки та особисті досягнення. Міцного здоров’я, щастя, успіхів та благополуччя!

Голова

Бородянської районної державної адміністрації                                            Аліна Бурдак

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld