Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.01.2021 06:54

 

 

25 січня голова Бородянської районної державної адміністрації Аліна Бурдак провела апаратну нараду за участі представників районної ради, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ.

 

 

Розпочинаючи нараду, голова райдержадміністрації Аліна Бурдак озвучила статистику захворюваності на коронавірусну хворобу на сьогодні та підняла актуальне питання сьогодення, ціноутворення тарифів на газ та платіжок, які надходять споживачам.

Під час засідання учасниками апаратної наради озвучено роботу за минулий тиждень та накреслено плани на поточний. Обговорено протипожежну та криміногенну ситуацію, дотримання карантинних заходів відповідно помаранчевої зони, що починають відсьогодні діяти, ситуацію в первинній і вторинній ланках медичної галузі, забезпечення надання соціальних послуг не захищеним категоріям населення, погашення заборгованості по виплатам через управління соціального захисту РДА, зняття карантину на відповідних територіях через пташиний грип, початок навчання в загальноосвітніх закладах, тощо. 

Голова адміністрації також повідомила присутнім, що Указом Президента України № 24/2021 від 22 січня з нагоди Дня Соборності України за значний особистий внесок, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю директору КНП БРР «Бородянська центральна районна лікарня» Ігорю Чебишеву присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

За результатами наради головою райдержадміністрації Аліною Бурдак надано ряд доручень.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld