Робоча нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.01.2021 11:21

 

12 січня відбулась робоча нарада в ході якої обговорено питання вивільнення працівників РДА та структурних підрозділів РДА у зв’язку з процесом реорганізації РДА відповідно до нового адміністративно-територіального устрою в Україні та на виконання розпорядження КМУ №1635-р від 16.12.2020 «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій».

 

Участь у засіданні взяли заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Людмила Зінченко, директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський, заступник директора філії Ірина Дубенюк, начальник сектору по роботі з роботодавцями Тетяна Недашківська, працівники райдержадміністрації.

 

 

Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський у своєму виступі ознайомив присутніх із законами, якими керується Центр у своїй роботі та підкреслив, що в рамках чинного законодавства служба занятості готова до надання послуг, у тому числі закріплення кар’єрних радників державним службовцям та іншим фахівцям, яких буде вивільнено з лютого 2021 року.

Заступник директора філії Ірина Дубенюк докладно поінформувала всіх щодо спектру послуг, які передбачено у діяльності Центру, розповіла про умови за якими відбувається реєстрація та про порядок призначення виплат. Розмір грошової допомоги залежить від страхового стажу та розміру середньої зарплатні за попередні 12 місяців. Зокрема, вона зауважила, що на сьогодні є нові підходи в обслуговуванні клієнтів та зазначила, що статус безробітного надається з моменту звернення, спочатку відбувається профілювання за  групами і кар’єрний радник складає план працевлаштування, якого громадянин має дотримуватися. Мова йде про направлення до потенційних роботодавців, на тренінги, курси підвищення кваліфікації та інше.

Начальник сектору по роботі з роботодавцями Тетяна Недашківська у своєму виступі ознайомила учасників наради із актуальними натепер вакансіями в межах району.

Присутні на засіданні мали  можливість задати запитання, які їх цікавлять та отримати вичерпну відповідь.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld