Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.01.2021 17:13

 

 

11 січня голова Бородянської районної державної адміністрації Аліна Бурдак провела апаратну нараду за участі представників районної ради, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ.

 

 

Розпочинаючи нараду, голова райдержадміністрації Аліна Бурдак озвучила статистику захворюваності на коронавірусну хворобу на сьогодні та зауважила, що збільшується кількість госпіталізованих хворих. Також звернула увагу присутніх на ситуацію, яка склалась  зі стихійною торгівлею на ринках в період посилення карантинних обмежень та повідомила членів апаратної наради про початок процесу реорганізації РДА згідно нового адміністративно-територіального устрою в Україні.

В продовження наради голова райдержадміністрації наголосила на важливості підготовки та взаємодії усіх відповідних служб для ліквідації можливих наслідків зимової негоди, яка наближається. Голова адміністрації акцентувала увагу на необхідності у проведенні  зустрічі із керівництвом ПрАТ «ДТЕК Київські Регіональні Електромережі» та головами ОТГ району для вирішення питання щодо приведення в належний стан електропідстанцій на території району для попередження надзвичайних ситуацій під час погіршення погодних умов та вирішення інших проблемних питань.

Під час засідання учасниками апаратної наради озвучено роботу за минулий тиждень та накреслено плани на поточний. Обговорено заходи щодо профілактики і боротьби з пташиним грипом, протипожежну та криміногенну ситуацію в районі, стан медичної галузі, соціальне забезпечення населення, організацію дистанційного навчання в загальноосвітніх закладах, тощо.  

За результатами наради головою райдержадміністрації Аліною Бурдак надано ряд доручень.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld