Розширена робоча нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерськими господарствами району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.07.2017 06:09

 

13 липня  голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов провів розширену робочу нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерськими господарствами району за участі першого заступника голови райдержадміністрації В.Барчана,  начальника відділу агропромислового розвитку РДА Т.Фурт, представників Немішаївського агротехнічного коледжу, Бородянського професійного агротехнічного коледжу, Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області, управління Держпродспоживслужби у Бородянському районі, представників ЗМІ.

 

Присутні сільгоспвиробники стисло ознайомили керівництво зі своєю виробничою діяльністю та зупинились на проблемних питаннях сьогодення, зокрема, щодо утримання ВРХ, в т.ч.. дійного стада, реєстрації договорів оренди земельних паїв, цінової політики на сільськогосподарську продукцію та недопущення рейдерського захоплення землі в районі. На  нараді також обговорено правила дотримання пожежної безпеки в період збирання урожаю та заготівлі грубих кормів, підготовки та забезпечення роботи  спецтехніки у випадку надзвичайних ситуацій.

 

 

У виступі на нараді начальник відділу АПР райдержадміністрації Т.Фурт наголосила, що наразі першочергове завдання - зібрати в стислі терміни врожай із найменшими втратами.

Підсумовуючи виступи, голова Бородянської райдержадміністрації  А.Анісімов закликав  керівників сільськогосподарських підприємств району об'єднуватись та тісно співпрацювати з усіма гілками влади як щодо нагальних проблемних питань, так і щодо напрацювання перспективних проектів із розбудови галузі, що має вагоме значення для безпеки держави.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld