«Круглий стіл» на тему: «Підготовка та проведення весняно-польових робіт».

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.04.2017 06:06

 

7 квітня на базі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбувся «круглий стіл» на тему: «Підготовка та проведення весняно-польових робіт». Участь у засіданні, зокрема, взяли заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Д.Нестеренко, голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий, голова Бородянської районної ради Г.Єрко, начальник відділу агропромислового розвитку Бородянської РДА Т.Фурт.

 

В рамках «круглого столу» відбулась презентація навчального закладу ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» та компанії ТОВ “Укравіт”, обговорено питання раціонального використання земель, державної фінансової підтримки сільгоспвиробників у 2017 році; оподаткування та дотації для сільгоспвиробників. Також відбувся обмін досвідом сільськогосподарських підприємств району щодо підготовки та проведення весняно-польових робіт та охорони праці на підприємстві. Присутні обговорили поглиблення співпраці випускників Немішаївського агротехнічного коледжу,  Бородянського професійного аграрного ліцею та Бородянського районного центру зайнятості з сільськогосподарськими підприємствами району, питання військової служби за контрактом у Збройних силах України, тощо.

 

 

 

Під час свого виступу голова райдержадміністрації О.Янковий привітав сільгоспвиробників із початком весняно-польових робіт та підкреслив, що за минулий рік у Бородянському районі додатково здано в оренду 550 га землі пойми річки Здвиж, завдяки цьому до бюджету отримано додаткові надходження в сумі 250 тис. грн. Очільник району також наголосив, що відповідна робота щодо інвентаризації земель продовжується.

 

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld