Управління агропромислового розвитку
Виїзд робочої групи райдержадміністрації для проведення інвентаризації земель PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.01.2017 16:48

 

25 січня перший заступник голови райдержадміністрації В.Барчан спільно з очолюваною ним робочою групою Бородянської районної державної адміністрації для проведення інвентаризації земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення відвідав село Шибене. У поїздці першого заступника голови райдержадміністрації В.Барчана супроводжували начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Ю.Самсонова, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Т.Фурт, начальник відділу юридичного забезпечення та управління персоналом апарату РДА О.Примаченко, завідувач сектором містобудування та архітектури РДА В.Наумов, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА О.Балан, в.о. начальника управління Держгеокадастру у Бородянському районі С.Токар.

Обновлено 25.01.2017 16:50
Подробнее...
 
Візит директора департаменту АПР КОДА С.Шупика до Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.12.2016 07:46

 


 

19 грудня директор департаменту АПР КОДА С.Шупик повторно відвідав Бородянський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням.  Сергій Миколайович не зміг бути осторонь від мрії підопічного інтернату Івана, який мріяв про телевізор в свою кімнату. Як зазначив очільник аграрного департаменту області, хотілося, щоби побільше було таких душевних зустрічей, коли здійснюються мрії і бажання людей, особливо тих,  які мають проблеми зі здоров'ям.

 

                                                            

 

 

 

 
Робочий візит до Бородянського району заступника міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції О.Трофімцевої PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.12.2016 07:42

 

 

 

15 грудня заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції О.Трофімцева здійснила робочий візит до Бородянського району. В поїздці її супроводжували директор департаменту АПР Київської обласної державної адміністрації С.Шупик та начальник відділу агропромислового розвитку Бородянської районної державної адміністрації Т.Фурт.

Питання надання пільгових кредитів сільгоспвиробникам досі залишається актуальним для тих, хто присвятив себе хліборобській справі. У цьому ще раз переконала зустріч О.Трофімцевої і С.Шупика  із директором ТОВ СП «Агропроммаш» Є.Заквацьким  та заслуженим працівником сільського господарства, директором ПСП «Колос» Б. Батовим. Однак це не єдине проблемне питання, що заважає сьогодні аграрним колективам розвиватися та нарощувати темпи виробництва. Скажімо, для недавно створеного сільгосппідприємства на розпайованих землях качалівського господарства своєрідним каменем спотикання є встановлене державне мито у розмірі 10% на експорт льону. Культура, за переконанням директора господарства, перспективна, тож  у «Агропроммаші» відвели їй чільне місце. Однак, якщо такі перепони в реалізації насіння льону за кордон будуть існувати й надалі, про вирощування цієї культури можна буде забути. Вихід єдиний - налагоджувати власну переробну продукції, що вирощується у нас. Однак знову питання: де взяти гроші під реалізацію проекту? Втім, як запевнив начальник департаменту агропромислового розвитку КОДА С.Шупик, в області діє програма пільгового кредитування сільгоспвиробників, то чому би не скористатися нею?

Обновлено 22.12.2016 07:46
Читати далі...
 
Засідання комісії з питань регулювання земельних відносин у Бородянському районі PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.12.2016 07:36

 

9 грудня в.о. першого заступника голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко провів засідання комісії з питань регулювання земельних відносин у Бородянському районі. Участь у засіданні, зокрема, керівник апарату Бородянської РДА Л.Болясов, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Т.Фурт, начальник відділу юридичного забезпечення та управління персоналом апарату РДА О.Примаченко, інші члени комісії.

Обновлено 12.12.2016 07:42
Подробнее...
 
Ярмарок до Дня працівників сільського господарства PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.11.2016 07:14

 

19 листопада в селищі Бородянка на площі ім. Т.Г.Шевченка відбувся ярмарок сількогосподарської продукції виробників Бородянського району, на ньому, зокрема, були присутні заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко, голова Бородянської райради Г.Єрко. Участь в ярмарку взяли представники сільськогосподарської галузі ПСП «Колос», ТОВ «Агроконтраст», ТОВ «Деренківець», ТОВ «Агропроммаш», ТОВ «Бізнес-груп», СВК «Шевченко», ПП «Теракота», Інститут картоплярства НААН України, Немішаївський агротехнічний коледж, Бородянський професійний аграрний ліцей та інші.

Обновлено 22.11.2016 07:16
Читати далі...
 


Сторінка 1 із 4

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld