ОГОЛОШЕННЯ

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.11.2019 07:13

 

 

 

        Київська обласна державна адміністрація оголошує старт конкурсу на найкращу концепцію туристичного бренду Київщини! До участі у конкурсі запрошуються усі талановиті особистості, креативні та дизайнерські студії, які бажають долучитися до покращення туристичної привабливості Київської області. Концепція повинна бути орієнтована як на зовнішнього, так і внутрішнього споживача. Головний приз - всеукраїнське визнання як творця бренду Київщини та контракт у розмірі 250 тисяч гривень (Згідно умов конкурсу, частина премії має бути спрямована на створення брендбуку та виготовлення сувенірної промоатрибутики. Детальніше можна дізнатися у Положенні про конкурс).

 

 

         Заявку буде допущено до розгляду за трьох умов:

● Ідея бренду має бути авторською;

● Заявка містить ескіз логотипу та гасло (українською та англійською мовами) до нього;

● Заявка містить опис концепції бренду.

 

        Заявки приймаються до  22 листопада 2019 року (включно). Переможця буде оголошено вже 2 грудня 2019 року. За потреби, переможцю буде надана фахова допомога в розробці брендбука туристичної Київщини, а організатори проведення конкурсу забезпечать якісне та вчасне виробництво предметів сувенірної промоатрибутики.

 

         Надсилайте ваші творчі ідеї на електронну скриньку Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

       У разі виникнення питань звертайтеся за вищевказаним імейлом або телефоном +380663480072 (Віталій). З Положенням та додатками можна ознайомитись на сайті Київської ОДА, сайті Бородянської РДА та відповідних сторінках у мережі Фейсбук.

 


 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld