«Кар’єрні сходи»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.04.2019 06:29

 

 

 

19 квітня 2019 року Бородянською районною філією Київського ОЦЗ спільно з ДПТНЗ «Бородянський професійно-аграрний ліцей» було проведено профорієнтаційний захід Profi-проект «Кар’єрні сходи» та молодіжний фестиваль «Проф Fest Ok». На базі Бородянського професійно-аграрного ліцею,  в цьому заході взяли участь 185 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл району, а саме: Бородянська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Бородянська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Бабинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Загальцівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садочок», Пилиповецька ЗОШ І-ІІ ступенів,  Новокорогодське навчально-виховне об’єднання, Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Н.Сосніної, а також вчителі  та представники 16 вищих навчальних закладів України. Представники: Київського національного економічного університету ім.Б.Грінченка, Інституту спеціального зв`язку та захисту інформації КПІ ім. І.Сікорського, Університету державної фіскальної служби України, Державного університету інфраструктури та технології, Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти», Національного транспортного університету, Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», а також представник місцевого навчального закладу ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» вже традиційно презентував свій навчальний заклад для майбутніх абітурієнтів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Захід розпочався з профорієнтаційної розвиваючої Квест-Гри у навчально-виробничих майстернях ліцею для учнів загальноосвітніх шкіл, а саме проведення майстер-класів для майбутніх кухарів-офіціантів, водіїв-механіків та електрозварювальників. Під час майстер-класів учні виготовляли та розмальовували пасхальні крашанки та писанки, випікали та формували кондитерські вироби, плели пасхальні вінки, водили автомобіль та зварювали прості предмети, вчилися водінню на тракторі.

 

 

В рамках заходу відбулася інформаційно-презентаційна зустріч з представниками вищих навчальних закладів та ЗОШ, роботодавців  району в інформаційно-ресурсному центрі ліцею та презентація Profi-проекту «Кар’єрні сходи» на якому також було вручено подяки за активну участь у заході.

 

 

Відкрив  профорієнтаційний  захід  «Кар’єрні сходи» директор  Бородянської районної філії КОЦЗ – Сергій Колосовський, який привітав всіх присутніх,  особливо молодь, яка стоїть на порозі вибору своєї майбутньої професії, та наголосив дуже уважно і серйозно поставитись до вибору, адже це не просто вибір професії, а вибір  долі та формування себе як успішної особистості.

 

 

Також, з вітальним словом до аудиторії виступив директор ліцею Тетяна Ярмолицька, яка побажала зробити правильний вибір, адже від нього залежить ваше майбутнє та  від Департаменту освіти та науки України нагородила грамотами переможців майстер-класів.

 

 

Від імені відділу освіти Бородянської РДА до присутніх звернулася методист Ольга Галака, яка розповіла про важливість профорієнтаційних заходів для учнівської молоді з метою обрання майбутньої професії.

 

 

В ході заходу відбулась презентація 16 запрошених представників закладів вищої та професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва та області.

 

 

Під час проведення Profi-проекту «Кар’єрні сходи» учням було надано роздаткові матеріали навчальних закладів, повідомлено про Дні відкритих дверей цих закладів.

 

 

Користуючись нагодою, хочемо подякувати всім представникам учбових закладів, які взяли участь у даному профорієнтаційному заході, соціальним партнерам, які сприяли організації та проведенні даного заходу.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld