Новини
Завдяки Асоціації міст України 12 громад Київської області отримали понад 103 млн грн. державної субвенції на соціально-економічний розвиток. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.07.2019 07:12

 

 

10 липня Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Позицію Асоціації міст України під час засідання Кабінету Міністрів України представляв Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Того ж дня завдяки налагодженій співпраці АМУ та парламентського Комітету з питань бюджету це рішення було оперативно погоджено. 

 

ІЗ загальної суми державної субвенції 12 міст та селищ Київської області отримають понад 103 млн грн. Кошти отримають міста Богуслав, Згурівка, Кагарлик, Макарів, Сквира, Тараща, Яготин та селища Володарка, Іванівка, Красятичі, Рокитне, Ставище.  Найбільше коштів отримають Яготин –   майже 16 млн грн.

 

Підтримка малих міст та селищ належить до пріоритетів діяльності Асоціації міст України. Так, готуючись до XV Українського муніципального форуму, АМУ провела опитування громад-членів і направила Уряду пропозиції щодо вирішення проблем місцевого самоврядування, зокрема, і малих міст та селищ. Прем’єр-міністр України В.Гройсман, у відповідь на неодноразові запити АМУ, у виступі на Дні Діалогу з владою 18 червня під час XV Українського муніципального форуму та на нараді з головами малих міст 24 червня висловлював позицію про необхідність підтримки малих міст та селищ.

Асоціація міст України вітає рішення Уряду про виділення 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ і висловлює подяку Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману!


 
12,6 млрд грн додатково отримав бюджет завдяки боротьбі з контрабандою на митниці PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.08.2018 07:27

 

 

29 серпня на засіданні Кабінету Міністрів підбили перші підсумки дії програми «Україна без контрабанди», яку уряд ініціював наприкінці червня.

Перекриття тіньових схем на митниці спільними зусиллями правоохоронних та фіскальних  органів дало результат – за два місяці поточного року надходження до бюджету від митниці зросли на 12,6 млрд грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року і склали 66,8 млрд.грн.

Середньоденні надходження митних платежів у липні-серпні зросли на понад 20% порівняно з липнем-серпнем минулого року і в серпні 2018 року перевищили 1,5 млрд грн.


 
УРЯД ФІНАНСУЄ РОЗВИТОК РЕГІОНІВ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.07.2018 07:25

 

 

 

 

 

 

Уряд щороку збільшує державну підтримку розвитку громад та розбудови інфраструктури. Цього року вона сягає понад 37 млрд грн. Ця сума не включає в себе освітню та медичну субвенції, додаткові дотації, субвенції і дотації соціального захисту населення.

 

 

 

 

 

 

 

Це кошти на підтримку секторальної регіональної політики, будівництво футбольних полів, субвенції на розвиток медицини у сільській місцевості, інфраструктуру в ОТГ, соціально-економічний розвиток,  місцеві дороги, дитячі садочки, школи, медичні  заклади, підтримку розвитку агровиробництва в регіонах, енергоефективність тощо.

 

 

 

 

Зокрема Уряд підтримує регіони за наступними напрямками і програмами:

 

 

 

 

 

 

 

 • За бюджетною програмою «Загальнодержавні заходи у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин» на підтримку та розвиток петриківського розпису передбачено 5 млн грн та на розвиток української пісні – 15 млн грн.
 • Субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 5 млрд грн.
 • Субвенція на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості – 1 млрд грн.
 • Державна підтримка будівництва доступного житла – 100 млн грн
 • Підтримка регіональної політики – 449,5 млн грн
 • Фонд енергоефективності- 1,6 млрд грн
 • Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України – 370 млн грн
 • Фінансова підтримка Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву – 6,85 млн грн
 • Реалізація Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» – 200млн грн
 • Впровадження та координація заходів проекту розвитку міської інфраструктури, заходів в секторі централізованого теплопостачання України, надзвичайної кредитної програми для України, програми розвитку муніципальної інфраструктури України та заходів з відновлення сходу України – 88,9 млн грн
 • Реалізація надзвичайної кредитної програми для відновлення України – 50 млн грн
 • Реалізація Державної цільової економічної програми енергоефективності – 400 млн грн
 • ДФРР – 6 млрд грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад – 1,9 млрд грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України – 1,5 млрд грн.
 • Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів – 66 млн грн
 • Підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу – 21,5 млн грн
 • Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі – 5 млн грн

 

 

 

 

 

 

 

 • Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств – 1 млрд грн
 • Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними – 300 млн грн
 • Державна підтримка галузі тваринництва – 4 млрд грн
 • Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників – 945  млн грн
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 11,5 млрд грн
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту - 150 млн грн
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України – 34 млн грн.
 • Державна підтримка заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, у тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату – 1 млрд грн.

 

 

Першочергове забезпечення сільських населених пунктів централізованим водопостачанням – 125 млн грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.07.2018 06:49
 
 
 

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році.Із інформацією про Конкурс 2018 року можна ознайомитися на офіційному веб- сайті Мінрегіону за посиланням: 
 
 
УРЯД СПРЯМУВАВ НА РОЗВИТОК РЕГІОНІВ 6 МЛРД.ГРН. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.07.2018 07:27

 

Цього року уряд виділив понад 6 млрд.грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд.грн. виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд.грн. регіони отримають через субвенцію з бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці  конкретного міста, села, ОТГ - дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.

 

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман:

"Ми зберігаємо і підсилюємо, підвищуємо відповідальність місцевих органів влади. З 3,5 млрд до 6 млрд зріс Державний фонд регіонального розвиту. Додатково ми виділили цього року з бюджету ще понад 2 млрд.грн., які будуть спрямовані на будівництво та ремонт об’єктів, потрібних мешканцям міст, сіл та селищ. Будуть модернізовані тисячі нових об'єктів - доріг, шкіл, стадіонів, поліклінік, котелень. Ми будемо допомагати територіям модернізувати інфраструктуру"

В Київській області виділені урядом кошти будуть використані на будівництво, ремонт та утеплення понад тьох десятків садочків, шкіл, спортивних об’єктів та об’єктів культури. Зокрема, виділені кошти на:

·  будівництво гімназії на 14 класів по вул. Вишневій у м. Бучі – 16,1 млн грн

·  будівництво дошкільного навчального закладу у с. Фурси Білоцерківського району – 5,1 млн грн

·  будівництво школи мистецтв та ремесел у с. Велика Олександрівка Бориспільського району – 7,5 млн грн

·  будівництво школи у с. Микуличі Бородянського району – 65,3 млн грн

·  будівництво школи на 24 класи (720 учнів) в смт.Чабани Києво-Святошинського району – 2 млн грн

·  будівництво НВЗ “Дитячий садок-початкова школа в смт Глеваха Васильківського району – 5 млн грн

·  будівництво НВЗ “Дитячий садочок-початкова школа” в смт Глеваха Васильківського району – 2,5 млн грн

 

 

·  добудову до загальноосвітньої школи № 1 у м. Українці Обухівського району – 12 млн грн

·  реконструкцію дошкільного навчального закладу “Барвінок” в с. Крюківщина Києво-Святошинського району – 5 млн грн

·  реконструкцію дошкільного навчального закладу “Яблунька” у м. Вишневому Києво-Святошинського району – 11,1 млн грн

·  ремонт ЗОШ № 7 міста Переяслав-Хмельницький – 5 млн грн

·  ремонт спортивної зали Броварської ЗОШ I—III ступенів № 1 – 1,2 млн грн

·  ремонт закладу дошкільної освіти “Сонечко” в смт Дослідницьке Васильківського району – 1,4 млн грн

·  ремонт будівлі ДНЗ “Рушничок” в місті Обухів – 2,7 млн грн

·  ремонт школи в смт Козин Обухівського району – 4,3 млн грн

·  будівництво спортивних майданчиків комбінованого типу для ігрових видів спорту в школах №1 та № 2 в м. Обухів – 2,8 млн грн

·  реконструкцію футбольного поля на території ЗОШ № 2 в м. Українка Обухівського району – 4,5 млн грн

·  будівництво пластового вишкільного центру у м. Бучі – 16,5 млн грн

·  реконструкцію під “Центр розвитку інклюзивної освіти”незавершеного будівництва по вул. Миру, 12, в м. Обухові — 21,6 млн грн

·  ремонт спорткомплексу в смт Іванків – 5 млн грн

·  ремонт стадіону на території спортивної школи “Сузір’я” в м. Вишгороді – 7,4 млн грн

·  будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у м. Миронівці – 12,6 млн грн

 

 

Також буде проведено ремонти у медичних закладах області та закуплено для них дороговартісне обладнання. Зокрема, передбачені кошти на:

·  ремонт лікувального корпусу № 1 Тетіївської центральної районної лікарні – 1,7 млн грн.

·  ремонт Київської обласної дитячої лікарні в м. Боярка – 7,8 млн грн.

·  реконструкцію Димерської районної лікарні – 12,3 млн грн

·  реконструкцію лікувального корпусу ЛОР відділення Фастівської ЦРЛ – 4,7 млн грн.

·  ремонт амбулаторії по вул. І. Ступака, 11 в м. Фастів – 1,3 млн грн.

·  ремонт приміщень поліклініки Васильківської центральної районної лікарні – 1,3 млн грн.

·  ремонт приміщення інфекційного відділення Обухівської центральної районної лікарні в м.Українка – 1,6 млн грн

·  придбання мамографічної системи VIOLA для Березанської міської лікарні – 800 тис.грн

·  ремонт флюорографа Тетіївської центральної районної лікарні – 1 млн грн

·  придбання медичного обладнання для амбулаторії Фастівського міського Центру первинної медичної допомоги – 2,9 млн грн.

·  закупівлю комп’ютерного обладнання для Васильківської центральної районної лікарні – 1,3 млн грн.

·  закупівлю медичного обладнання для Плесецької сільської амбулаторії – 1,3 млн грн.

 

Окрім того, кошти будуть спрямовані на ремонт доріг в 10 населених пунктах області і між ними, зокрема, 9,2 млн грн. – на ремонт доріг в м. Богуслав, 3 млн грн. – на ремонт дороги по вул. Княжа в м. Васильків, 1,5 млн грн - на ремонт дороги по вул. Ювілейна в с. Чернин Таращанського району, майже 2 млн грн. – на ремонт дорожнього покриття по вул. Квітнева в с. Іванівка Білоцерківського району, по 1,5 млн грн. – на ремонт дорожнього покриття в с. Йосипівка, с. Красне, с. Чепиліївка Білоцерківського району, 1,5 млн грн – на ремонт дорожнього покриття в м Узин.

 

Також виділено 2,3 млн грн на будівництво каналізаційних очисних споруд смт Баришівка.

 

З повним переліком об’єктів можна ознайомитись тут:

Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

 


Сторінка 1 із 11
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld