Безоплатна правова допомога
«Професія та спеціальність» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.04.2019 05:38

 

 

              

        10 квітня  2019  року   Бородянською районною  філією Київського обласного центру зайнятості, відповідно до Програми  державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації  на 2017-2020 роки, та   згідно  графіка  проведення   профорієнтаційних заходів  на   квітень 2019  року,  провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості - Наталією Ус  проведено інтерактивний профорієнтаційний урок №1 «Професія  та  спеціальність»  у  8  класі   Бородянської    загальноосвітньої   школи І-ІІ  ступенів №1.    

 

 

 

        Метою  проведення  уроку  є   формування   основи  розуміння понять «професія», «спеціальність», «галузь», «кваліфікаційні характеристики»  для    подальшого правильного прийняття  рішення щодо   вибору  майбутньої  професії.

        Присутні 20  учнів 8  класу Бородянської  загальноосвітньої   школи І-ІІ ступенів № 1    та  1  педагог.

    


 
Відповідальними батькам-урядова підтримка PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.04.2019 06:33

Відповідальними батькам-урядова підтримка

 

Відповідальне батьківство

 
ЕЦП PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.04.2019 06:31

 
"Я маю право голосу" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.03.2019 08:05

Способи оскарження порушень виборчих прав

 
Система БПД запровадить нові сервіси PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.03.2019 07:22

 

Українська система надання безоплатної правової допомоги – один із найуспішніших соціальних проектів Міністерства юстиції України, Уряду та міжнародних партнерів. Про досягнення системи БПД в минулому році та пріоритети на цей рік мовилось у рамах панельної дискусії «Мін?юст та міжнародні партнери – втілюємо зміни разом. Результати 2018». «Система БПД продовжує свій розвиток за чотирма пріоритетними напрямами: спрощення доступу до правової допомоги шляхом забезпечення рівності та інклюзивності, розвиток внутрішніх та зовнішніх механізмів забезпечення якості БПД, покращення правової спроможності громад та інноваційність», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк. Сьогодні 15 млн українців мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Минулого року до центрів та бюро правової допомоги надійшло понад 623,8 тис. звернень від громадян. Це на 10 % більше ніж торік. «Ми фокусуємося на розширенні технічних можливостей доступу до наших сервісів. Подвоєння кількості дзвінків до контакт-центру системи БПД є тому наочним підтвердженням», – говорить Олексій Бонюк. Директор Координаційного центру з надання правової допомоги окреслив завдання, які визначила система БПД на 2019 рік. Це розширення автономії системи БПД через запровадження нової форми управління з Наглядовою радою. Наглядова рада призначатиме та звільнятиме керівника Координаційного центру, здійснюватиме контроль та моніторинг діяльності системи, визначатиме стратегію розвитку, надаватиме пропозиції Міністерству юстиції і Уряду щодо фінансування і розвитку системи БПД надалі, управлятиме ризиками. Завдання на 2019 рік – вдосконалення територіальної та внутрішньої структури системи БПД, імплементація результатів функціонального аналізу. «Цього року також упроваджуватимуться нові проекти, які створять передумови запровадження в системі БПД нових сервісів. Ідеться про медіацію у справах неповнолітніх, створення незалежних провайдерів БПД на базі юридичних клінік», – розповів Олексій Бонюк. Так, на базі системи надання БПД реалізовуватиметься пілотний проект «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину». Зовсім скоро запрацює Бюро правової допомоги на базі юридичної клініки «Pro bono» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що стане безпрецедентним.

 

Щомісячний дайджест системи безоплатної правової допомоги

 


Сторінка 1 із 5
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld