Сесія Бородянської районної ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.12.2019 06:53

 

 

20 грудня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан узяв участь у засіданні позачергової 42 сесії районної ради 7 скликання під головуванням її очільника Георгія Єрка. На порядку денному розглянуто наступні питання:        

 1. Про введення Горбаченка А.І. до складу постійної комісії Бородянської районної ради  з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків.  

 

 

2.  Про результати діяльності Фастівської місцевої прокуратури Київської області за І півріччя 2019 року.

            3. Про районний бюджет Бородянського району  на  2020  рік.         

4. Про внесення змін в додаток до  комплексної Програми  профілактики злочинності  в Бородянському районі на 2019-2020 роки.

           5. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бородянського району на 2020 рік.

             6.  Про  затвердження  Програми соціального захисту окремих категорій громадян (особи з інвалідністю по зору І групи)  в Бородянському районі на 2020 рік.

            7. Про  затвердження Програми здійснення компенсаційних виплат за пільгові перевезення автомобільним транспортом окремих категорій громадян у Бородянському районі на 2020 рік.

            8. Про  затвердження змін та доповнень до районної  Програми  відшкодування за пільгове перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення по Бородянському району на 2019-2020 роки.

             9. Про  внесення змін в додаток 2 до Положення про Порядок використання фонду депутата Бородянської районної ради сьомого скликання.

            10.Про організацію  харчування вихованців у закладах дошкільної освіти  та учнів у закладах загальної середньої освіти Бородянського району у 2020 році.

            11. Про затвердження районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» на 2020 рік.

            12. Про внесення змін в додаток до районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч  дітям»  на 2018 - 2020 роки.

13. Про затвердження районної Програми   «Цукровий діабет на 2020 рік».

            14. Про  затвердження Програми діяльності і розвитку пункту невідкладної медичної допомоги комунального некомерційного підприємства Бородянської районної ради «Бородянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.

            15. Про внесення змін до Додатку 2 районної Програми розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Бородянського району та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства Бородянської районної ради "Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2019-2020 роки.

            16. Про затвердження районної Програми додаткового фінансового забезпечення Бородянської районної державної адміністрації Київської області з виконання та реалізації делегованих повноважень на 2020 рік

            17. Про внесення змін до рішення 32 сесії Бородянської районної ради сьомого скликання від  21.12.2018  №408-32-VIІ «Про районний бюджет Бородянського району  на 2019 рік». 

            18.  Про затвердження  фінансового плану на 2020 рік  КНП БРР «Бородянський   ЦПМСД».

            19. Про затвердження  фінансового плану на 2020 рік  КНП БРР «Бородянська центральна районна лікарня».

             20. Про вихід із засновників Бородянського  початкового  спеціалізованого мистецького навчального закладу (дитяча музична школа мистецтв).

           21. Про надання дозволу відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації  на списання моторолера ТМЗ 5402, який знаходиться на ообліку Клавдіївського ДНЗ «Білочка», в зв’язку з його зносом та неможливістю подальшої експлуатації.

          22. Про  надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.

           23. Про  безоплатну передачу будівлі адмінприміщення та гаража в смт Бородянка, по вулиці Центральна (стара назва вулиця Леніна), будинок 327, у комунальну власність Бородянської об’єднаної територіальної громади.

     24. Про звернення до Національної поліції України, Служби автомобільних доріг в Київській області щодо встановлення світлофора та знаків обмеження швидкості на аварійно небезпечній ділянці автодороги Київ – Ковель М - (07) (км 38+100).

 25. Про внесення змін до Програми проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель у Бородянському районі на 2019 – 2020 роки.

26. Різне.

З більшості питань порядку денного рішення прийнято без обговорення, оскільки їх попередньо розглянуто на відповідних комісіях районної ради на Президії БРР.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld