Сесія Бородянської районної ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.11.2019 06:58

 

 

28 листопада т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан узяв участь у засіданні 41 сесії районної ради 7 скликання під головуванням її очільника Георгія Єрка. На засіданні були присутні керівники та представники ОТГ та органів місцевого самоврядування району, представники ЗМІ.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

1.  Про результати діяльності Фастівської місцевої прокуратури Київської області за І півріччя 2019 року.

 

 

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Бородянського району за 9 місяців 2019 року.

3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бородянського району за  9 місяців 2019 року.

4.  Про внесення змін в Додаток до рішення № 402-32-VII від 22.12.2018 р. «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій громадян (особи з інвалідністю по зору І групи)  в Бородянському районі на 2019 рік».

5. Про затвердження Програми харчування учнів  закладів  загальної середньої освіти  Бородянського району у 2020 році.

6. Про затвердження змін до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Бородянської районної ради «Бородянська ЦРЛ на 2019-2020 роки».

7. Про затвердження районної Програми додаткового фінансового забезпечення Бородянської районної державної адміністрації Київської області з виконання та реалізації делегованих повноважень на 2019 рік.

8. Про внесення змін до рішення 32 сесії Бородянської районної ради сьомого скликання від  21.12.2018  №408-32-VIІ «Про районний бюджет Бородянського району  на 2019 рік». 

9. Про  підтримку  звернення депутатів Обухівської районної ради  з приводу майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення та продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

10. Про  підтримку  заяви  Всеукраїнського об’єднання  «Свобода»  щодо недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення.

11. Про  підтримку  заяви  Всеукраїнського об’єднання  «Свобода»  проти капітуляції України за так званою формулою Штайнмаєра.

12. Про  підтримку  рішення Харківської міської ради щодо мирного врегулювання конфлікту на Сході України.

13. Про  підтримку  звернення депутатів Тетіївської районної ради до Міністерства інфраструктури України про підтвердження або спростування у небі України «хімтрейлів» чи хіміотрас.

 14. Про надання дозволу відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації  на списання огорожі,  яка розташована на території ОЗНЗ Загальцівське НВО  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок».

 15. Про продовження  строку дії  контракту з директором комунального  підприємства  Бородянської районної ради «Архітектурне проектно-планувальне бюро Бородянської районної ради».

16. Про  надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.

17. Про продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.

18. Про розгляд листа КНП БРР «Бородянська ЦРЛ» щодо продовження ТОВ «Медична лабораторія» договору оренди.

19. Про припинення за погодженням сторін дії  договору №22 від 11.02.2010 р.     про передачу майна  спільної власності  територіальних громад сіл, селищ Бородянського району, яке передається в оренду, укладеного з відділом культури, національностей та релігій Бородянської РДА.

20. Про  надання дозволу комунальному некомерційному підприємству Бородянської районної ради «Бородянська ЦРЛ» на списання основних засобів.

21. Про  безоплатну передачу будівлі кінотеатру в смт Бородянка, по вулиці Центральна(стара назва вулиця Леніна), будинок 248, у комунальну власність Бородянської об’єднаної територіальної громади.

22. Різне.

Перше питання порядку денному депутатами не розглянуто, оскільки на сесії був відсутній представник прокуратури. Т.в.о. начальника управління фінансів Бородянської районної державної адміністрації Людмила Глущенко виступила на засіданні зі стислим звітом щодо виконання районного бюджету Бородянського району за 9 місяців 2019 року. Нею також представлено проект змін до рішення 32 сесії Бородянської районної ради сьомого скликання від  21.12.2018  №408-32-VIІ «Про районний бюджет Бородянського району  на 2019 рік», у тому числі, з доповненням по фінансуванню інклюзії в Бородянській ОТГ.

Депутатами більшістю голосів підтримано звернення депутатів Обухівської районної ради з приводу майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення та продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Мова йшла, зокрема, про початок широкого обговорення покрокового запровадження прозорого і цивілізованого обігу земель, проведення всеукраїнського референдуму щодо заборони іноземцям набувати у власність українські землі сільськогосподарського призначення, обмеження при відкритті ринку землі продаж в одні руки до 10 000 га землі. Також депутатами Бородянської районної ради підтримано заяву  Всеукраїнського об’єднання  «Свобода»  щодо недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення та заяву «Свободи»  проти капітуляції України за так званою формулою Штайнмаєра, з цього питання на сесії виступив депутат Київської обласної ради Ігор Домбровський. Водночас не було підтримано рішення Харківської міської ради щодо мирного врегулювання конфлікту на Сході України. Негативним також було голосування щодо звернення депутатів Тетіївської районної ради до Міністерства інфраструктури України про підтвердження або спростування у небі України «хімтрейлів» чи хіміотрас.

Зі наступних питань, які попередньо розглянуто комісіями та президією районної ради, депутатами прийнято відповідні рішення.

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld