Сесія Бородянської районної ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.11.2018 07:02

 

 

29 листопада т.в.о. голови Бородянської районної адміністрації Віктор Барчан узяв участь в засіданні чергової сесії Бородянської районної ради під головуванням голови ради Георгія Єрка. На порядку денному розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження районної Програми погашення заборгованості  за рішенням суду по компенсації витрат на надання телекомунікаційних послуг на пільговій основі.

2. Про внесення змін та доповнень до Статуту коммунального підприємства Бородянської районної ради «Об’єднання шкільного харчування»  та затвердження Статуту в новій редакції.

 

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Бородянського району за 9 місяців 2018 року.

 

 

4. Про   внесення змін до рішення 24 сесії районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 № 287-24-VII  «Про  районний  бюджет Бородянського  району на 2018 рік».                                                                                            

5. Про затвердження списку присяжних Бородянського районного суду Київської області.

6.  Про звернення щодо заборони на введення в дію підвищених цін на газ.

7. Про підтримання кандидатур для відзначення з нагоди Дня місцевого  самоврядування.

8. Про створення комісії для передачі  до 31.12.2018 року майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району у власність Бучанської об’єднаної територіальної громади установ освіти та охорони здоров’я.

9. Про затвердження Програми харчування учнів закладів загальної середньої освіти Бородянського району у 2019 році.

10. Про призначення Сивури О.М. директором комунального підприємства Бородянської районної ради  «Бородянська МТС».

11. Про надання дозволу Бородянському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на проведення ремонтних робіт (утеплення) санвузла  в орендованому приміщенні  за адресою: смт Бородянка,  вул. Центральна, буд.228.

12. Про продовження Контракту  директору КП БРР «Об’єднання шкільного харчування».

13. Про внесення  доповнень в рішення  26 сесії сьомого скликання від 14.03.2018 р. №319-26-VII «Про реорганізацію Комунального закладу Бородянської районної ради «Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство Бородянської районної ради «Бородянський Центр первинної медико-санітарної допомоги».                                

14. Про реорганізацію Комунального закладу Бородянської районної ради «Бородянська центральна районна лікарня»  шляхом його перетворення  в Комунальне некомерційне підприємство Бородянської районної ради «Бородянська центральна районна лікарня».

15. Про  надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.

16. Про продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.           

17. Про надання дозволу ФОП Пискун С.П. на замовлення проведення будівельної експертизи та оцінки ринкової вартості проведених ремонтних робіт (поліпшень) в орендованому ним приміщенні за адресою: смт Бородянка, вул.Поштова, будинок 2.

18. Різне.

З більшості питань, що попередньо обговорені на відповідних комісіях та Президії райради, депутатами рішення приймались без тривалого обговорення. На сесії виступила з четвертого питання порядку денного начальник управління фінансів РДА Наталія Остапченко, що доповіла про   внесення змін до рішення 24 сесії районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 № 287-24-VII  «Про  районний  бюджет Бородянського  району на 2018 рік».  Головний лікар Центральної районної лікарні Ігор Чебишев докладно і покроково надав роз’яснення присутнім щодо реорганізації закладів медицини в комунальні неприбуткові підприємства та зміни у фінансуванні, які чекають на галузь охорони здоров’я з 2020 року. Депутатами підтримано звернення до Кабінету Міністрів України щодо заборони на введення в дію підвищених цін на газ.

У «Різному» виступив голова районної ради Георгій Єрко, який зупинився на питанні децентралізації і виборах 23 грудня голови та депутатів Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади. Він закликав депутатів та очільників місцевого самоврядування до єднання і плідної спільної праці на благо громади і району.

                                                                         

              

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld