Засідання колегії райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.04.2018 06:32

 

 

26 квітня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів засідання колегії РДА за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівника апарату РДА Леоніда Болясова, членів колегії, керівників районних служб та установ, сільських та селищних голів, представників ЗМІ. На порядку денному розглянуто питання про виконання бюджету Бородянського району за І квартал 2018 року, Звіт про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Бородянському районі у І кварталі 2018 року, різне.

 

 

З доповіддю щодо виконання бюджету на колегії виступила т.в.о. начальника управління фінансів РДА Олена Дерун, яка ознайомила присутніх з результатами та тенденціями бюджетного процесу в І кварталі 2018 року. Зокрема, за цей час фактичний обсяг доходів загального та спеціального фонду районного бюджету склав 115 346,4 тис. грн., що становить 92,6 % показників звітного періоду.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі і промисловості РДА Юлія Самсонова доповіла щодо Програми розвитку малого і середнього підприємництва. Нею в тому числі поінформовано, що за даними Бородянського відділення Вишгородської ОДПІ  ГУ ДФС у Київській області станом на 01.04.2018 загальна кількість діючих фізичних-осіб підприємців становить 2 293 од., юридичних осіб – 1 398 од. Протягом I кварталу 2018 року зареєструвалось 90 фізичних-осіб підприємців, припинили діяльність  – 100 од., зареєструвалось 20 юридичних осіб, припинили діяльність – 6 од. 

В «Різному» на колегії виступила начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, докладно зупинившись на основних аспектах завершення 2017-2018 навчального року та підготовки до нового 2018-2019 навчального року. Нею зазначено, що свята останнього дзвоника відбудуться в навчальних закладах району 25 травня. Протягом літнього періоду заплановано відкриття при школах денних таборів відпочинку, тож очільники місцевого самоврядування мають звернути на це особливу увагу в частині фінансування харчування дітей у цей період. Також керівник освітянської галузі підкреслила, що з 1 вересня кардинальні зміни відбудуться в 1 класах, оскільки вони розпочинають працювати за програмою Нової української школи, яка потребує відвідного обладнання, меблів, підручників. Не менші зміни чекають на 10 класи, що відтепер будуть виключно профільними. Окремо Валентина Кухар наголосила на потребі надавати підтримку інклюзивній освіті, зокрема, інклюзивним класам і групам у школах, а також інклюзивно-ресурсному центру на базі Немішаєвого.

Другим питанням у «Різному» був розгляд виконання ЗУ від 07.12.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». Начальник Бородянського районного  відділу з питань пробації  Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Валентина Ковальчук зосередила увагу на співпраці з органами місцевого самоврядування з питання визначення об’єктів, де на суспільно корисних роботах будуть працювати особи, що не платять аліменти. Її виступ доповнила начальник Бородянського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Олена Собяніна.

Останнім питанням порядку денного був виступ голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, який зупинився на передачі ряду функцій Ощадбанку відділенням Укрпошти на місцях та співпраці з цього питанням сільських та селищних голів.


 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld