«Архівна справа в Україні: підсумки сторіччя та перспектива майбутнього»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.09.2017 09:18

 

21 вересня завідувач архівного сектору Бородянської районної державної адміністрації Л.Юркевич прийняла участь у засіданні круглого столу, присвяченого 100-річчю від дня створення першого державного органу управління системи архівних установ України, «Архівна справа в Україні: підсумки сторіччя та перспектива майбутнього».

Організаторами заходу є Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Білоруський науково-дослідний інститут документознавства та архівної справи, кафедра джерелознавства Білоруського державного університету,  Кафедра архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Спілка архівістів України. Організовано захід за підтримки Державної архівної служби України та центральних архівних установ України.

 

У рамках круглого столу обговорювались пріоритети подальшого розвитку архівної справи, орієнтовані на її демократизацію, послідовне реформування та реалізацію функцій архівів, пов’язаних із підвищенням їхнього статусу та ролі у державі; питання формування, зберігання, обліку та використання Національного архівного фонду України; застосування сучасних технологій в архівній справі.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld