Виставка оригінальних карт «Київщина на картах 16-19 ст.»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.06.2017 16:17

 

2 червня керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Л.Болясов узяв участь у виставці оригінальних карт «Київщина на картах 16-19 ст.». Організаторами проекту виступили Київська облдержадміністрація, Київська обласна рада, Державний архів Київської області, управління культури, національностей та релігій КОДА, Вишгородський історико-культурний заповідник та колекціонер Д.Піркл. Виставка на теренах Бородянщини проходить в районній дитячій бібліотеці в приміщенні ЦСПР «Довір’я».

 

Екскурсію цього дня для гостей проводила головний спеціаліст відділу використання інформації документів Державного архіву Київської області Р.Коваленко. Вона розповіла, що головною концепцією виставки є «Київщина – Україна – Європа – Світ». Потрібно популяризувати історичну спадщину Київщини, значний внесок України в загальноєвропейську історію та культуру.

 

 

Громаді, зокрема, було представлено ряд цікавих карт, створених землемірами Київської губернії 18-19 ст., справжніх унікальних історичних документів.

 

На завершення екскурсії керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Л.Болясов від імені всіх присутніх подякував представникам Державного архіву та всім організатором за таку прекрасну можливість доторкнутися до справжніх сторінок історії Київщини, центру української держави.

 

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld