Керівник державної служби Бородянської районної державної адміністрації, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов провів робочу нараду

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.11.2019 06:58

 

 

5 листопада керівник державної служби Бородянської районної державної адміністрації, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов провів робочу нараду, в ході якої обговорено питання масового звільнення працівників структурних підрозділів РДА на виконання розпорядження голови КОДА від 31.10.2019 № 620 «Про граничну чисельність працівників районних державних адміністрацій Київської області».

 

 

На засіданні виступив директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський, який підкреслив, що в рамках чинного законодавства служба занятості готова до надання послуг, у тому числі кар’єрних радників, державним службовцям та іншим фахівцям, яких буде скорочено з січня 2020 року.

Заступник директора філії Ірина Дубенюк докладно поінформувала всіх щодо спектру послуг, які передбачено. Зокрема, що статус безробітного надається з моменту звернення, спочатку відбувається профілювання за п’ятьма групами і кар’єрний радник складає план працевлаштування, якого громадянин має дотримуватися. Мова йде про направлення до потенційних роботодавців, на тренінги і т.і. Розмір грошової допомоги залежить від страхового стажу та розміру середньої зарплатні за попередні 12 місяців.

Начальник сектору по роботі з роботодавцями Тетяна Недашківська у своєму виступі ознайомила присутніх із актуальними натепер вакансіями, їх 85, крім цього, біля 300 зареєстрованих вакансій різного напрямку на теренах Київщини.

Підсумовуючи обговорення, Леонід Болясов побажав усім колегам гарного кар’єрного зростання та подальшої сумлінної роботи.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld