Візит А.Анісімова до Бородянського районного центру зайнятості

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.07.2017 17:14

 


 

11 липня з метою ознайомлення з роботою Бородянського районного центру зайнятості голова Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімов зустрівся з   директором центру зайнятості С.Колосовським та колективом зазначеної служби.

 У ході зустрічі С.Колосовський ознайомив очільника району з виконанням основних показників роботи центру зайнятості та розповів, що основними завданнями є задоволення потреб роботодавців у працівниках та спонукання безробітних осіб до активного пошуку роботи, підвищення відповідальності за професійну самореалізацію та підбір роботи особам, які перебувають на обліку.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації А.Анісімов зазначив, що натепер надзвичайно важливим питанням є об’єднання зусиль усіх, хто бере участь у формуванні соціально-економічної стратегії розвитку та реалізації державної політики зайнятості в нашому районі. Перш за все – для вирішення питань, пов’язаних із розширенням сфери застосування праці, створенням конкурентоспроможних робочих місць, збалансуванням попиту і пропозиції робочої сили з урахуванням пріоритетних напрямків розвитку економіки району, забезпечення легальної продуктивної зайнятості населення. І запорукою успіху у цьому є постійна співпраця служби зайнятості з органами влади, роботодавцями та соціальними партнерами.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld