Бородянська районна філія КОЦЗ інформує
Інтерактивний профорієнтаційний урок PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.03.2020 07:06

 

       5 березня 2020 року, провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості – Наталією Ус  проведено інтерактивний профорієнтаційний урок в Бородянському закладі  загальної середньої  освіти І-ІІ ступенів  для учнів   9  класу.

Метою  проведення  уроку  є мотивування  учнівської молоді до  свідомого, самостійного вибору актуальних професій  на  сучасному ринку  праці та формування в учнів поняття «життєва компетенція», виховання навички орієнтування в нестандартних життєвих ситуаціях.

Взяли  участь   в  інтерактивному  занятті   17  учнів та 1 педагог.

  

 
Інтерактивний профорієнтаційний урок PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.03.2020 06:57

 

          3 березня 2020 року, провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості -  Іриною Дмитрик проведено інтерактивний профорієнтаційний урок в Дружнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів для учнів   9  класу.

Метою  проведення  уроку  є формування в учнів реалістичного погляду на вибір бажаної професії з урахуванням своїх можливостей та потреб на ринку праці, мотивування учнівської молоді до вибору актуальних на ринку праці професій, формування в учнів поняття «життєва компетенція», виховання навички орієнтування в нестандартних життєвих ситуаціях.

Проведення профорієнтаційних уроків дозволяє учням ознайомитися з особливостями майбутніх професій та допомагає робити свідомий та зважений вибір.

Взяли  участь   в  інтерактивному  занятті   12  учнів та 1 педагог.

  

 
Виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об'єднаній територіальній громаді. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.02.2020 06:44

 


       З метою наближення соціальних послуг до клієнтів у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг, як для шукачів роботи так і для роботодавців 25 лютого 2020 року завідувачем сектору взаємодії з роботодавцями Тетяною Недашківською та провідним фахівцем з питань зайнятості Світланою Козенко Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості, відповідно до Угоди про спільну діяльність між Пісківською ОТГ та  Бородянською районною філією КОЦЗ  проведено виїзний  прийом громадян в Пісківській селищній об'єднаній територіальній громаді. На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, а саме про використання електронних сервісів служби, ознайомлені з актуальними вакансіями на ринку праці району,
з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця.

        З метою комплексного вирішення завдань, пов`язаних з регулюванням зайнятості та соціальним захистом населення, оперативного добору працівників,  відповідно до  потреб  та  вимог роботодавця фахівцями  Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості також були  відвідані ДП «Тетерівський лісгосп», ЖКП «Пісківське»,  ТОВ «Пісківський завод скловиробів», відділ освіти, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків виконавчого комітету Ради Пісківської селищної ОТГ, комунальне некомерційне підприємство “Пісківський центр первинної медико-санітарної допомоги», ФОП «Герасименко В.І.», ФОП «Ковальський В.Д.».

       В рамках запровадження нового сервісу Державної служби зайнятості – інституту консультанта роботодавця та з метою сприяння у реалізації прав громадян на працю в Україні, забезпечення їх тривалою зайнятістю з гідними умовами праці і достойною заробітною платою, були підписані  договори (угоди) про співпрацю та подані вакансії на посади : вчителів, сестри медичної, бухгалтера, продавця продовольчих товарів.


 
Пізнавальна економічна екскурсія PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.02.2020 06:46

 

З метою наближення та ознайомлення учнів з робітничими професіями 20 лютого 2020 року фахівцем Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості І.Дмитрик було проведено пізнавальну економічну екскурсію для учнів 8-А класу Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в 8 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області.

Фахівці ДСНС продемонстрували учням технічне оснащення пожежно-рятувального автомобіля, яке необхідне для подолання надзвичайних ситуації чи пожеж.  Учні побачили, як саме в аварійно-рятувальних роботах застосовується спеціальний інструмент. Школярі з цікавістю слухали про проведення заходів, спрямованих на попередження виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж. Їм також розповіли як зменшити наслідки небезпечних ситуацій та дали можливість побути в ролі пожежного-рятувальника, одягнутись в бойовий одяг та пропрацювати з пожежним стволом. 

Подробнее...
 
«Формула вибору професії Складова «Можу» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.02.2020 07:15

 

         19  лютого 2020 року, провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості – Наталією УC  проведено інтерактивний профорієнтаційний урок «Формула вибору професії Складова «Можу» в  Дружнянському закладі    загальної середньої освіти  І-ІІ  ступенів  Бородянської  селищної ради    у   9  класі.

    Метою  проведення  уроку  є   ознайомлення учнів з  важливістю правильного вибору професії, сформувати в учнів реальний погляд  на вибір професії з урахування їх бажань,  можливостей  та потреб  ринку   праці.

          

Взяли  участь   в  інтерактивному  занятті   7  учнів та 1 педагог.

    

 


Сторінка 1 із 47
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld