Центр зайнятості інформує
День відкритих дверей Бородянського районного центру зайнятості PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.07.2017 21:54

 

З метою ознайомлення  незайнятого  населення з актуальними та вільними вакансіями 19 липня відбувся профінформаційний масовий захід  День відкритих дверей Бородянського районного центру зайнятості. В заході взяли участь начальник виробничо-складської бази ТОВ «Структум» Лазутін Л.М., директор Бородянського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді  Мельниченко І.І. та безробітні особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

     Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Дубинюк І. М. надала інформацію про послуги служби зайнятості, ознайомила з організацією професійного навчання на замовлення роботодавця та залученням безробітних осіб на тимчасові роботи.

 

 Спеціаліст з питань зайнятості Недашківська Т. Ю. ознайомила безробітних з наявними  та актуальними вакансіями на ринку праці району та поза його межами.

 

 

    Лазутін Леонід Миколайович презентував існуючі вакансії  на підприємстві,  розповів про умови праці та середню заробітну плату.

   Мельниченко Ірина Іванівна ознайомила з послугами, які надає Бородянський районний центр служби для сім’ї, дітей та молоді, розповіла про умови перебування дітей у  сім’ях патронатного вихователя, про умови, обов’язки та термін перебування дитини в  патронатних сім’ях та соціальну допомогу на  їх утримання.

  Усі присутні подякували за надану інформацію та бажаючі  домовилися про  попередню співбесіду.

 

 

 
Візит А.Анісімова до Бородянського районного центру зайнятості PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.07.2017 17:14

 


 

11 липня з метою ознайомлення з роботою Бородянського районного центру зайнятості голова Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімов зустрівся з   директором центру зайнятості С.Колосовським та колективом зазначеної служби.

 У ході зустрічі С.Колосовський ознайомив очільника району з виконанням основних показників роботи центру зайнятості та розповів, що основними завданнями є задоволення потреб роботодавців у працівниках та спонукання безробітних осіб до активного пошуку роботи, підвищення відповідальності за професійну самореалізацію та підбір роботи особам, які перебувають на обліку.

Обновлено ( 12.07.2017 17:15 )
Читати далі...
 
Виїзд мобільного центру Бородянського РЦЗ у Пісківську об'єднану територіальну громаду PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.07.2017 07:28

 

         5  липня  фахівці  Бородянського  районного центру зайнятості  спільно  з   представниками Київського  обласного  центру зайнятості та соціальними партнерами відвідали  Пісківську об'єднану територіальну громаду. На робочу зустріч також було запрошено 9 роботодавців громади.

        В  рамках  адміністративно-територіальної реформи та з метою наближення соціальних послуг до клієнтів, оперативного і безперешкодного реагування  на потреби осіб з числа  безробітних  у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг роботодавцям  було підписано Угоду про спільну діяльність між Бородянським районним центром зайнятості та Пісківською селищною об`єднаною громадою.
        Директор  Бородянського районного центру зайнятості  Колосовський С.А.  наголосив на об`єднанні зусиль щодо  спільної діяльності  у сфері сприяння зайнятості населення  та створення нових робочих місць в населених пунктах смт Пісківка, с. Мигалки та с. Раска, розташованих на території Пісківської об`єднаної територіальної громади.

       Заступник директора  Київського  обласного  центру зайнятості  Квітка С.М. наголосила на підвищенні ефективності надання послуг населенню та роботодавцям громади, акцентувала увагу на посиленні співпраці з роботодавцями та соціальними партнерами і наповненні бази вакансій.

      Секретар  Пісківської селищної об`єднаної територіальної громади Герасименко О.А. звернула увагу на необхідність  сприянню легалізації робочих місць на території  громади та тісну співпрацю з районним центром зайнятості.

Читати далі...
 
Міні-ярмарка вакансій PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.06.2017 12:38

 

 

        14 червня  з метою надання якісних послуг роботодавцям та незайнятому населенню, підвищення результативності співпраці з роботодавцями в приміщенні Бородянського районного центру зайнятості  відбулась  міні-ярмарка  вакансій  за  участі ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» смт  Ворзель для безробітних та шукачів роботи.

       Директор центру  Колосовський Сергій Анатолійович  ознайомив присутніх з послугами служби зайнятості населенню та роботодавцям.  Фахівці центру розповіли про актуальні вакансії в Бородянському районі та за його межами, особливості працевлаштування в сучасних умовах.

Обновлено ( 15.06.2017 12:58 )
Читати далі...
 
Тренінг щодо фінансової обізнаності для впевненого майбутнього PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.06.2017 09:47

 

         В Бородянському районному центрі зайнятості відбувся тренінг за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», яку реалізує МБФ «Український жіночий фонд» в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», який провели тренери Наталія Костюк та Тетяна Герасімова.

До учасників тренінгу залучені особи з числа безробітних,осіб, які достроково вийшли на пенсію, внутрішньо переміщених осіб та представників державних установ та ін. 

Директор Бородянського РЦЗ Сергій Колосовський привітав учасників  та взяв участь в обговоренні основних питань тренінгу, основною метою проведення якого є  надання допомоги особам  шляхом забезпечення їх знаннями, навичками та впевненістю для прийняття обґрунтованих фінансових рішень в повсякденному житті та надання їм можливості відігравати активну роль в житті своїх громад.

Обновлено ( 15.06.2017 09:58 )
Подробнее...
 


Сторінка 1 із 5

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld