Центр зайнятості інформує
Виїзний прийом громадян PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.04.2019 08:35

 

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг роботодавцям, 23 квітня 2019 року провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Л.Романенко було проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді.
На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, ознайомлені з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця а також проінформовані про актуальні вакансії на ринку праці.

 
Відвідування та знайомство з новоствореними підприємствами "ДЖУС І КО» та «АПЛІ ГРУП», які знаходяться в смт. Клавдієво-Тарасове. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.04.2019 05:56

 

 

      16 квітня 2019 року відбулося відвідування та знайомство директора Бородянської районної філії КОЦЗ  Сергія Колосовського та фахівців сектору по роботі з роботодавцями з засновником  ТОВ «ДЖУС І КО» Джус Людмилою Олександрівною та директором ТОВ «АПЛІ ГРУП»  Герасимом Андрієм Андрійовичем.

    ТОВ «ДЖУС І КО» - це новостворене підприємство, яке займається оздобленням та пошиттям текстильних виробів – це різноманітні плаття, футболки та ін.,  виробництвом спецодягу під замовлення. На даний час підприємство потребує таких працівників, як  швачки.

    ТОВ «АПЛІ ГРУП» - це виробник розвиваючих наборів, ігор для дитячої творчості з використанням натуральних, екологічно  чистих матеріалів з  деревини, фетру та ін. Асортимент дитячих іграшок просто вражає своїм різнобарвним, яскравим розмаїттям для малюків різної вікової категорії.  Дане підприємство потребує таких працівників, як укладальник-пакувальник, фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог), менеджер зі збуту, оператор верстатів з програмним керуванням.

      Представники даних підприємств провели екскурсію по своїм виробництвам, ознайомили з основним складом професій, умовами праці та заробітною платою. В ході зустрічі  було  обговорено  питання укомплектування вакансій, проведення тимчасових робіт, можливість отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, стажування на робочому місці та шляхи подальшої співпраці.

     


 
«Ярмарок вакансій» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.04.2019 06:09

 

      11 квітня 2019 року в приміщенні Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся «Ярмарок вакансій»  для  клієнтів служби зайнятості та роботодавців. В заході прийняли участь представники Національної Гвардії України, ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ», ТОВ «БЕРІ КОМЕРЦ» та 24 особи, які перебувають на обліку в  Бородянській районній філії КОЦЗ.    

       Директор Бородянської районної філії С. Колосовський  наголосив на дієвих формах співпраці державної служби зайнятості та роботодавців  щодо офіційного працевлаштування та укомплектування актуальних вакансій, акцентував увагу на основних тенденціях місцевого ринку праці.

     Заступник директора начальник відділу надання соціальних послуг І. Дубинюк ознайомила  з особливостями працевлаштування в сучасних ринкових умовах, перевагами  залучення до тимчасових робіт,  новими впровадженнями електронних сервісів у діяльність державної служби зайнятості, а також  проінформувала про актуальні вакансії в районі та поза його межами.

     Профконсультант А. Бабаян ознайомила з можливостями використання сучасних профорієнтаційних сервісів служби зайнятості, з організацією професійного навчання та напрямками, за якими проходять навчання безробітні громадяни.

      В ході проведення ярмарки вакансій представники роботодавців ознайомили шукачів роботи зі специфікою діяльності зазначених підприємств, професії та посади в яких виникає кадрова потреба, умовами та рівень оплати праці, графіки роботи, соціальні гарантії, якими забезпечуються працівники даних підприємств. Обговорили питання стажування, можливість отримання тимчасової роботи, потенційні перспективи кар’єрного зростання.

      По закінченню заходу відбувся обмін контактами між учасниками, а також було узгоджено індивідуальні зустрічі для проведення співбесід на підприємствах, 6  осіб отримали направлення на працевлаштування.

 

 


 
У рамках двомісячника благоустрою PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.04.2019 06:23

 

 

5 квітня в рамках проведення в Бородянському районі двомісячника благоустрою населених пунктів  працівники Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості взяли участь в генеральному прибиранні прилеглої території служби зайнятості, висадці зелених насаджень,  наведенні  ладу - одним словом, боролися за чисте довкілля.


 
У Бородянській районній філії Київського обласного центру зайнятості проведено суботник PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.04.2019 06:10

 

 

28 березня на виконання розпорядження Бородянської районної державної адміністрації  від 15.03.2019 року № 80 «Про проведення в Бородянському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» з метою забезпечення утримання території населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення в Бородянській районній філії Київського обласного центру зайнятості  проведено суботник на території служби зайнятості та за його межами із залученням всіх співробітників філії.

 Директор Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергій Колосовський  22 березня в рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”  взяв  активну участь у  створенні нового лісового насадження в Поташнянському лісництві Державного підприємства "Тетерівське лісове господарство" на площі 0,7 га, на якому  було висаджено лісові культури сосни звичайної.

 Також за сприянням Бородянського управління житлово-комунального  господарства  були  організовані оплачувані тимчасові роботи по благоустрою і впорядкуванню селища Бородянка із залученням 11 осіб, які перебувають на обліку в Бородянській районній філії КОЦЗ. Безробітні наводили лад, збирали сміття, підмітали вулиці, зрізали дерева, білили бордюри.

      

вик. Ю.Воронцова

(04577)5-15-55


 


Сторінка 1 із 31
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld