Центр зайнятості інформує
Інформація про підсумки роботи Бородянського районного центру зайнятості за 2017 рік. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.02.2018 08:05

 

        Протягом  2017 року діяльність державної служби зайнятості була зосереджена на реалізації пріоритетних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Середньостроковим планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року та Планом пріоритетних дій Уряду на 2017 рік (затверджених розпорядженням КМУ від 03.04.2017 №275-р) та спрямована на виконання завдань та функцій, визначених чинним законодавством у сфері зайнятості та соціального захисту населення від безробіття, у т.ч. заходів, передбачених Планом діяльності Мінсоцполітики України на 2017 рік та рішень правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування  України на випадок безробіття.

Читати далі...
 
Бородянський районний центр зайнятості повідомляє PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.02.2018 08:04

 

з   січня 2018 року  на порталі  Державної служби зайнятості   www.dcz.gov.ua   почав   функціонувати  новий сервіс      

« Електронна  черга

реєстрації безробітних».

 

Сервіс забезпечує можливість зарезервувати  час  для відвідування спеціаліста з  метою реєстрації у службі зайнятості  та отримання консультацій.

 

Електронна черга забезпечує підтримку і розширення можливостей  самообслуговування  громадян, зниження впливу фактору географічного  розташування на  отримання  послуг, отримання повного спектру послуг  без зниження їх якості.

 

Використовуйте  новий сервіс 

« Електронна черга

реєстрації безробітних».

 

 
До уваги громадян! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.02.2018 08:03

 


 

 

      14 грудня по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» Державної служби зайнятості. Відтепер усі питаня стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.

 

 
Виїзд в Пісківську ОТГ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.02.2018 07:21

 

     На виконання Угоди про спільну діяльність між Бородянським районним центром зайнятості та Пісківською селищною об`єднаною територіальною громадою та відповідно до затвердженого графіка відвідувань 30 січня 2017 року відбувся виїзд працівників Бородянського районного центру зайнятості в Пісківську ОТГ.

    На особистому  прийомі  в селищній раді, громадяни,  які звернулися  були  проінформовані  про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні  послуги,  в тому числі  щодо  умов  порядку реєстрації,  перереєстрації  безробітних та обліку осіб,  які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, резервування часу у спеціалістів центрів зайнятості через сервіс «Електронна черга» (за наявності доступу до Інтернету), про наявні, актуальні   вакансії  в  Бородянському,  Ірпінському  та Києво-Святошинському районах.

             

 

 

 
ПРЕС-РЕЛІЗ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.01.2018 07:41

 

За направленням Київської обласної служби зайнятості у 2017 році працевлаштовано понад 20 тисяч осіб

Протягом 2017 року послугами обласної служби зайнятості скористались 41,9 тис. безробітних осіб. Серед них 54,3% (7,3 тис. осіб) становили жінки; 36,6% (5,0 тис. осіб) – молодь віком до 35 років; 42,6% (5,8 тис. осіб) – особи, які проживають у сільській місцевості; 34,9% (4,7 тис. осіб) – особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Всього протягом січня – грудня 2017 року працевлаштовано за направленням служби зайнятості 20 051 особа.

«Завдяки активній співпраці з роботодавцями, у 2017 році на 17,3% порівняно з 2016 роком збільшилась кількість вакансій, - зазначив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. – Понад 6,6 тис. роботодавців Київщини, з якими співпрацює служба зайнятості, поповнили базу вакансій на 35533 одиниці. Крім того, збільшилась питома вага поданих вакансій із заробітною платою вищою за мінімальну».

Серед пріоритетних напрямків роботи Київської обласної служби зайнятості щодо сприяння зайнятості населення є розвиток підприємницької ініціативи серед безробітних, завдяки якому безробітні громадяни повертаються до продуктивної праці. За рахунок виплати одноразової допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю 94 особи започаткували власну справу. Колишні безробітні вирішили спрямувати свої сили на реалізацію самих різноманітних бізнес-ідей, а саме: організація діяльності туристичної агенції, надання послуг із системи безпеки, юридичних, перукарських послуг, із шиномонтажу, ремонту садової техніки, послуг на ринку землі, організація аматорських занять із фізкультури та спорту, швейного виробництва та інші. Також в області діють два Центри розвитку підприємництва – на базі Києво-Святошинського та Білоцерківського центрів зайнятості.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння обласної служби зайнятості майже 4,5 тис.осіб проходили професійне навчання.

Одним з основних видів тимчасової зайнятості населення є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. У 2017 році до участі в таких роботах за направленням служби зайнятості залучено понад 8,5 тисяч осіб.

В Бородянському районному центрі зайнятості за січень-грудень 2017 року було зареєстровано 534 актуальних вакансій з метою укомплектування службою зайнятості, а також за цей період було працевлаштовано 307 осіб з числа безробітних, які перебували на обліку в Бородянському РЦЗ, крім того 70 безробітних було направлено на професійне навчання та 229 особи брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, а також 2 особи з чила безробітних за рахунок виплати одноразової допомоги по безробіттю започаткували власну справу.

Провівши моніторинг місцевого ринку праці районна служба зайнятості пропонує роботу на такі актуальні посади: бухгалтера, спеціаліста державної служби, начальника виробництва, кухара, фельдшера, перукаря, манікюрника, водія навантажувача, охоронника, тракториста, офіціанта, бармена, продавця-консультанта, продавця продовольчих товарів, слюсара-ремонтника, машиніста крану мостового, електромонтера, муляра, вантажника, оператора склоформувальних машин, контролера скляного виробницва.

 

 

 


Сторінка 1 із 13
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld