Бородянська районна філія КОЦЗ інформує
Інтерактивний профорієнтаційний урок «Формула вибору професії Складова «Можу» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.02.2020 06:50

 

         13  лютого 2020 року, провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості – Наталією УC  проведено інтерактивний профорієнтаційний урок «Формула вибору професії Складова «Можу» в  Бородянському  закладі  загальної середньої освіти  І-ІІ  ступенів  Бородянської  селищної ради    у   9  класі.

Метою  проведення  уроку  є   ознайомлення учнів з  важливістю правильного вибору професії для особистості і суспільства, сформувати в учнів реальний погляд  на вибір професії з урахування їх бажань,  можливостей  та потреб  ринку   праці формування правильних усвідомлених мотивів вибору професії, та професійних інтересів.

 

Взяли  участь   в  інтерактивному  занятті   19  учнів та 1 педагог.

    

 


 
Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості повідомляє PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.02.2020 07:16

Шановні громадяни!

Право на одноразове отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності мають:

1) особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку;

2) особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб";

3) особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, з числа осіб з інвалідністю до отримання права на пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб";

4) внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

ВАУЧЕР - документ встановленого зразка, що дає особі відповідно до  Закону  «Про зайнятість населення» право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом.

Оплата ваучера здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття виходячи з його фінансових можливостей.

Навчання здійснюється  професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг, за затвердженим Міністерством соціальної політики України переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Особа здійснює вибір  професії, спеціальності за переліком, затвердженим Мінсоцполітики, а також форми та місця навчання.

                                        Для отримання   детальної  інформації   звертайтесь

в   Бородянську районну філію Київського обласного центру зайнятості  

адреса  :   вул. Центральна  321,   смт. Бородянка,    Київська  область

                      телефон ( 045   77)  5-12-92;  ( 045   77) 5-21-00

                                      Час    роботи     з  08-00  до 17-00

 
Інтерактивний профорієнтаційний урок «Формула вибору професії. Складова «Треба» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.02.2020 07:14

          05 лютого 2020 року, провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості -  Іриною Дмитрик проведено інтерактивний профорієнтаційний урок «Формула вибору професії. Складова «Треба»  в Бородянській спеціалізованій школі-загальноосвітньому закладі І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів  у   9  класі.

Метою  проведення  уроку  є   формування в учнів реалістичного погляду на вибір бажаної професії з урахуванням своїх можливостей та потреб на ринку праці, формування правильного, усвідомленого мотиву при виборі професії, визначення професійних інтересів, мотивування учнівської молоді до вибору актуальних на ринку праці професій.

Для учнів, які виявили бажання пройти тестування на спеціалізованій онлайн-сторінці сервісу Моя професія: http://test.myprofession.com.ua створено облікові картки та надано код доступу для його проведення.

Взяли  участь   в  інтерактивному  занятті   24  учнів та 1 педагог 

 
Інтерактивний профорієнтаційний урок «Формула вибору професії. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.02.2020 07:19

 

          30  січня 2020 року, провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості -  Іриною Дмитрик проведено інтерактивний профорієнтаційний урок «Формула вибору професії. Складова «Можу»  в Бородянській спеціалізованій школі-загальноосвітньому закладі І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів  у   9  класі.

Метою  проведення  уроку  є   ознайомлення учнів з важливістю правильного вибору професії для особистості і суспільства, формування реального погляду на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці, формування правильних, усвідомлених мотивів вибору професії, професійних інтересів, сприяння розвитку уміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред’являють професія і спеціальність.

На завершення заняття школярам було презентовано консультаційну мережу «Моя професія» та запропоновано зареєструватися та пройти психодіагностичне тестування.

 

Взяли  участь   в  інтерактивному  занятті   24  учнів та 1 педагог.

 
Заходи роз`яснювального характеру PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.01.2020 07:04

 

     На виконання доручення Прем`єр-Міністра України від 22.01.2020 року в рамках декади зайнятості в період до 31 січня 2020 року проводяться заходи роз`яснювального характеру щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.

    Враховуючи, що роль державної служби зайнятості в процесах легалізації зайнятості в Україні спрямована на створення сприятливих умов для детінізації заробітної плати 28 січня 2020 року  інспектором з праці Головного управління Держпраці у Київській області Надією Куліш та членами утвореної комісії щодо легалізації праці при Бородянській райдержадміністрації, а саме директором Сергієм Колосовським та фахівцями сектору взаємодії з роботодавцями Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Тетяною Недашківською та Юлією Воронцовою, начальником Управління соціального захисту населення Оленою Боженко, головним спеціалістом відділу з питань Чорнобильської катастрофи та трудових відносин Богданом Коноваловим  та інспектором з праці Бородянської ОТГ Русланом Карасьовим  були проведені безпосередньо  візити та відвідані роботодавці сфери торгівлі та організації харчування  смт. Бородянки. Робота була проведена з метою  інформування роботодавців про необхідність дотримання вимог Законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, « Кодексу законів про працю України», «Про оплату праці». Також доведено інформацію про неприпустимість найму працівників без оформлення трудових відносин та неухильне дотримання законодавчих вимог щодо укладення трудового договору.   

   


 


Сторінка 1 із 46
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld