Бородянська районна філія КОЦЗ інформує
Робоча зустріч з ТОВ «Центрпак» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.12.2019 20:32

 

 

 

      З метою налагодження партнерських стосунків та надання якісних послуг роботодавцям 05 грудня 2019 року відбулась робоча зустріч директора Сергія Колосовського та фахівців сектору взаємодії з роботодавцями Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості з начальником виробництва ТОВ «Центрпак» Юрієм Жихарь.  

      Це підприємство є одним з лідерів по виробництву гофрокартонної упаковки в Україні, яке  займає одне з провідних місць на ринку упаковки. Завдяки універсальності обладнання, діапазон продукції широкий і різноманітний. В асортименті - вироби з семишарового, п'ятишарового і тришарового гофрокартону різних марок і профілів, мікрогофрокартону та коробкового картону.

       Під час зустрічі начальник виробництва Юрій Жихарь провів екскурсію по виробництву, детально ознайомив зі специфікою діяльності товариства, з вимогами на вакантні посади начальника цеха, машиніста друкарсько-висікального агрегата, друкара флексографічного друкування,  підсобного робітника,  а також з умовами та рівнем оплати праці, графіком роботи, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники ТОВ «Центрпак».

Обговорено питання укомплектування вакансій, в тому числі і для виконання тимчасових робіт, можливість отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, стажування на робочому місці, ознайомлено з сервісом «електронний кабінет роботодавця» на сайті служби зайнятості.

 


 
Засідання оргкомітету по відзначенню Дня Збройних Сил України PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.12.2019 07:04

 

 

           

        03 грудня 2019  року в КЗ ВКР  Пісківської  селищної  об’єднаної територіальної громади «Пісківський ліцей» провідним фахівцем Бородянської районної  філії Київського обласного центру зайнятості, Наталією Ус    згідно  графіка  проведення   профорієнтаційних заходів  на   листопад  2019  року, проведено інтерактивний профорієнтаційний урок  «Професії майбутнього. Світові тенденції, що змінюють світ праці вже сьогодні»  для  учнів 8-А класу  та учнів  у 8-Б класу.    

 

 

        Метою  проведення  уроку  є   ознайомлення    учнівської  молоді новими професіями на ринку праці  та професіями  майбутнього,  зміною професійно-кваліфікаційної структури зайнятості.

        Проінформованість  учнівської  молоді  щодо  світу  професій, розуміння власних здібностей та  нахилів є  основним першим кроком до свідомо вибору  професії.

        Важливим  для учнів є вміння збирати та узагальнювати інформацію щодо сфери праці, вміння  аналізувати  та робити висновки.

        Присутні на  заході 30 учасників з них  учні 8-А  класу 16 осіб та 1 педагог,  учні 8-Б  класу 12 осіб та 1 педагог.

 

 
Виїзний прийом громадян PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.12.2019 07:03

 

В рамках загальнообласної декади зайнятості для учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю, відповідно до Угоди про спільну діяльність між Пісківською ОТГ та Бородянською районною філією КОЦЗ та згідно графіка відвідування 03 грудня 2019 року заступником директора-начальником відділу надання  соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Іриною Дубинюк проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об`єднаній територіальній громаді.

Метою заходу було інформування незайнятого населення з числа осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС щодо послуг служби зайнятості, надання інформації стосовно законодавства, актуальних вакансій, можливостей служби зайнятості з питань працевлаштування та інформування щодо участі в тимчасових роботах.

Незайняте населення під час виїзного прийому було запрошено відвідати Бородянську районну філію Київського обласного центру зайнятості для пошуку і підбору підходящої роботи.

 


 
Розширення можливостей для учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.11.2019 07:09

 

 

        В рамках загальнообласної декади зайнятості для учасників АТО/ООС  та  з метою відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, надання їм допомоги у професійному самовизначенні, підвищенні  конкурентоспроможності  на ринку праці  та  пошуку  роботи  у  приміщенні  Бородянської  районної філії  КОЦЗ   28 листопада  2019  року було  проведено  профінформаційний   захід  «Презентація роботодавця» та семінар з техніки пошуку роботи «Співбесіда з роботодавцем» для 16 осіб з інвалідністю, в т.ч  6 осіб з числа учасників АТО, які перебувають на обліку в Бородянській районній філії КОЦЗ за участі соціальних партнерів, а саме представників Управління соціального захисту населення Бородянської РДА Тетяни Пономаренко, Бородянського відділу обслуговування громадян Київської області Алли Ковальської та Корпорації «ТАСКО» Олени Яценко.

      Захід  відкрила заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Бородянської районної філії КОЦЗ Ірина Дубинюк  повідомивши, що згідно ст.19 Закону України № 875 для підприємств, установ, організацій, у тому числі і громадських організацій інвалідів, а також фізичних осіб, які використовують найману працю, встановлюється норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі чотирьох відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб-у кількості одного робочого місця. Також повідомила про можливість отримання роботодавцям компенсації єдиного внеску у разі працевлаштування осіб з інвалідністю на новостворене робоче місце.

      Начальник сектору по роботі з роботодавцями Тетяна Недашківська  розповіла, що шукати осіб з інвалідністю на вакантні місця кадрові служби підприємств можуть або власними силами, або звертатись до служби зайнятості. Окрім цього, роботодавці зобов’язані подавати інформацію про наявність у них вільних робочих місць (вакантних посад) для працевлаштування  інвалідів  в паперовому вигляді  або в електронному через  електронний кабінет роботодавця на сайті Державної служби зайнятості.    

       Працевлаштування та застосування праці інвалідів – питання, яке потребує особливої уваги кожного роботодавця, принаймні для тих підприємств, установ і організацій  незалежно від форм власності і виду діяльності, а також фізичних осіб-підприємців, що використовують найману працю.

     Під час проведення заходів було звернено увагу роботодавців та соціальних партнерів до проблемних питань у сфері зайнятості осіб з інвалідністю, які потребують спільного вирішення, зокрема : створення робочих місць, гідних умов та оплати праці, подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці цієї категорії громадян.         .


 
Професіографічна екскурсія PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.11.2019 07:05

 

27 листопада 2019 року фахівцями Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості було організовано професіографічну екскурсію у відділення АТ КБ «ПриватБанк» смт.Бородянка для учнів 8 класу Бородянського  СЗЗСО І-ІІІ ст № 1 з поглибленним вивчення окремих предметів.

Під час  проведення заходу учні ознайомилися  з роботою фахівців Приватбанку під час обслуговування клієнтів.  Кожен  працівник забезпечений планшетом, за допомогою якого він дуже оперативно, не витрачаючи ні хвилини часу, відразу шукає відповідь на поставлене питання.
Учні отримали урок фінансової грамотності від заступника керівника відділення з обслуговування клієнтів Катерини Крилової та ознайомилися з правилами користування банкоматом, терміналом, випадками економічних шахрайств, пов’язаних з банківськими картками, а також отримали корисні поради про дії у таких випадках.

Під час екскурсії учні познайомилися із основними банківськими професіями: менеджер банківської сфери, касир-операціоніст, спеціаліст з обслуговування клієнтів, отримали інформацію про користування Інтернет-банком Приват-24, мобільними додатками банку.
Після екскурсії учням були видані сертифікати, які дозволять, без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами.

 

 


Сторінка 1 із 43
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld