Центр зайнятості інформує
День відкритих дверей на виробництві ТОВ «Рибний рай - 2» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.06.2019 06:37

 

 

 З метою сприяння працевлаштування незайнятих громадян, якісного підбору   кадрів   директор С. Колосовський та фахівці Бородянської районної філії КОЦЗ  12 червня 2019 року організували  та  провели  згідно  плану  профорієнтаційних  заходів -  «День відкритих дверей» на ТОВ «Рибний рай -2», яке знаходиться за адресою: с. Озера, вул. Шевченка, 6-А

         Керівник ТОВ «Рибний рай - 2»  О. Прибєга  розповів  історію  створення підприємства,  поділився досвідом ведення бізнесу, а також наголосив про переваги співпраці між службою зайнятості та ТОВ «Рибний рай - 2» у пошуку кваліфікованих кадрів. Потім провів екскурсію по підприємству, розповів, що обробка риби здійснюється в окремому приміщенні - рибному цеху. Організація його роботи повинна забезпечувати виконання таких операцій: розморожування риби або вимочування солоної, очищення від луски, патрання, обробку, приготування напівфабрикатів та їх зберігання. Технології, які використовуються компанією, дозволили налагодити виробництво на найвищому рівні. Керівник також презентував вакантні посади, розповів  про  режим  та характер роботи, оплату праці,  можливості кар`єрного росту,  стажування  на робочому місці.

           В ході зустрічі були подані вакансії на посади офіс-менеджерів та водіїв навантажувачів.

     

 
Профінформаційний флешмоб «Світ професій» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.06.2019 06:28

 

 

      

    12 червня 2019 року директором Бородянської районної філії Київського ОЦЗ С. Колосовським спільно з представниками 8 Державного пожежно-рятувального загону ГУДСУ з надзвичайних ситуацій та Бородянського районного відділення Національної поліції України в Київській області було організовано та проведено для дітей літнього оздоровчого пришкільного табору  Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу I-III ступенів № 2   -  профінформаційний  флешмоб «Світ професій».

 

 

     Директор Бородянської філії зібрав навколо себе допитливих дітей, які з цікавістю слухали про світ професій, відгадували загадки, дивилися пізнавальні мультфільми про різноманітність професій.

       В ході заходу дітей було ознайомлено з професією поліцейського та  пожежного-рятувальника. Діти з цікавістю  роздивлялися амуніцію та спецзасоби,  які допомагають поліцейським та пожежним в їхній службі.            Учні також уважно слухали про проведення заходів, спрямованих на попередження виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж, мінімізації їх наслідків та спробували себе в ролі пожежного-рятувальника.
        Проведення подібних заходів дають можливість дітям побачити внутрішній зміст професії, поспілкуватись з професіоналами своєї справи, скласти уявлення про професію не тільки з яскравих образів на малюнках та фотографіях, а й побачити
це особисто.


 
Виїзний захід в Пісківській об'єднаній територіальній громаді PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.06.2019 06:11

 

          11червня 2019 року директором Бородянської районної  філії Київського обласного центру зайнятості Сергієм Колосовським  та провідним  фахівцем  філії   Наталією  Ус,  відповідно до Угоди про спільну діяльність  між Пісківською ОТГ та Бородянською РФ, згідно графіка проведення  профорієнтаційних заходів на червень 2019 року,   проведено виїзний захід  в  Пісківській  об'єднаній територіальній  громаді. 

            Метою  заходу є  надання профорієнтаційних та профконсультаційних послуг службою зайнятості незайнятому  населенню територіальної громади   та учнівській молоді.  

             В Пісківському  навчально-виховному об'єднанні «спеціалізована  школа І-ІІІ  ступенів – загальноосвітня школа – дитячий садок» для учнівської молоді   9 класу та адміністрації школи проведено презентацію  

Платформи з профорієнтації та  розвитку кар'єри та діагностичного комплексу «Моя професія: консультаційна мережа» для  визначення  майбутнього  напряму професійного навчання та  професійного  самовизначення.

           Разом з тим, відбулась зустріч Сергія  Колосовського з директором Пісківського  навчально-виховного об'єднання - Людмилою Рибченко  та  директором  Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів  імені   Ніни Сосніної – Раїсою Пилипенко   по  обговоренню  подальшої  плідної  співпраці та  підписанню  додаткових  угод  по  зберіганню   програмно-апаратних комплексів (ПАК).


 
Робоча зустріч PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.06.2019 06:18

 

 


    05 липня 2019 року в приміщенні Бородянської районної філії КОЦЗ  відбулась робоча зустріч директора філії Сергія Колосовського з начальником відділу агропромислового розвитку Бородянської РДА Тамарою Фурт  з питань  організації та проведення тимчасових робіт на базі сільськогосподарських підприємств району, а також професіографічної екскурсії до приватного сільськогосподарського підприємства «Колос». Зокрема, прийняття рішення щодо організації та проведення 13 червня 2019 року на базі даного підприємства екскурсії з учасниками денного літнього табору учнями  Бородянських загальноосвітніх закладів та профінформаційного  флешмоба «Світ професій».

 

 

       Також відбулась зустріч з директором Немішаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Андрієм Ісаком, в ході якої було обговорено питання укомплектування вакансій на посади -  учителя фізики, інформатики, іноземної мови, учителя початкових класів, асистентів вчителя, вихователів групи подовженого дня та прибиральників службових приміщень, а також  план щодо проведення спільних заходів з приводу відкриття літнього табору на території школи.   


 
Робоча зустріч з Немішаєвською селищною радою та відвідування підприємств ТОВ «Євробуд», ПРАТ "ПМК-6", ЖКП «Немішаєве», які знаходяться на території селища. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.06.2019 07:01

 

 

       04 червня 2019 року відбулася робоча зустріч  директора Бородянської районної філії КОЦЗ  Сергія Колосовського та фахівців сектору по роботі з роботодавцями з головним бухгалтером Немішаєвської селищної ради Надією Зайцевою та спеціалістом землевпорядником  Тетяною Лавриненко. Обговорено питання щодо організації проведення громадських робіт, поновлення Угоди про спільну діяльність та паспорта селищної ради,  створення нових робочих місць на території селища та подальшої співпраці.

      Наступним етапом відбулась зустріч з головним бухгалтером ТОВ «Євробуд» та ПРАТ «ПМК-6»  Оленою Бурдзяківською та  в.о. старшого інспектора з кадрів Наталією Черниш.  

     ТОВ «Єробуд» та ПРАТ «ПМК-6» - це підприємства, які займаються будівництвом житлових і нежитлових будівель та іншими будівельно-монтажними роботами та потребують на даний час таких працівників, як мотористів бетонозмішувальних установок, підсобних робітників, електриків дільниці та ін.
    Надалі було відвідано ЖКП «Немішаєве»,  де нас зустріли  інспектор з кадрів Валентина Примаченко, головний бухгалтер Світлана Нестеренко та головний інженер Юрій Чернишенко.  Дане  підприємство потребує таких працівників, як  слюсарів – сантехніків,  операторів очисних споруд, контролерів водопровідного господарства, електриків дільниці та ін..
      Представники вищезазначених підприємств ознайомили з основним складом професій, умовами праці та заробітною платою. По закінченню зустрічі  було  обговорено питання укомплектування вакансій, проведення тимчасових робіт, можливість отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, стажування на робочому місці та ін.       

      

 


Сторінка 1 із 34
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld