Центр зайнятості інформує
“Живи та працюй в Україні» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.04.2018 06:11

 

 

18 квітня в Бородянському професійному аграрному ліцеї відбувся «Ярмарок професій» та презентація зазначеного навчального закладу. Ця цікава, сповнена спілкуванням подія відбулась у рамках проведення загальнообласної акції “Живи та працюй в Україні» та реалізації Програми Державної служби зайнятості щодо профорієнтаційних заходів, які проводяться з метою вибору професії.

Читати далі...
 
Навчання для працівників району з питань публічних закупівель PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.04.2018 06:07

 

13 квітня 2018 року в приміщенні Бородянського районного центру зайнятості було проведено одноденне навчання для працівників району з питань публічних закупівель.

Лектор Інституту Державних закупівель Людмила Василівна провела  семінар «Публічні закупівлі: від теорії до практики, від участі до перемоги». В ході даного семінару  охоплено основні питання, які стосуються правильного застосування норм Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:

- основні положення та зміни, які передбачені Законом України «Про публічні закупівлі»;

- особливості проведення процедур відкритих торгів та допорогових закупівель будівельних робіт, капітального та поточного ремонту;

- застосування випадків зміни істотних умов договору про закупівлю відповідно до ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» у договорах підряду

- допорогові закупівлі в системі Prozorro;

- планування закупівель за новим законодавством;

- організація роботи тендерного комітету;

- відкриті торги: покроковий алгоритм проведення, переговорна процедура закупівлі;

- електронний аукціон та застосування нецінових критеріїв оцінки тендерних пропозицій;

- відповідальність у сфері публічних закупівель;

- та багато іншого про що ми знали, але боялися запитати.

            Учасники мали можливість під час проведення семінару отримати відповіді на поставлені запитання, провести аналіз допущених помилок дізнатися про шляхи їх виправлення.

            Після заходу, кожен учасник отримав сертифікат про проходження навчання та збірник основних нормативних актів.

 

 
Живи та працюй в Україні PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.04.2018 06:34

 

 

 

       11 квітня в рамках проведення заходів загальнообласної акції «Живи та працюй в Україні» директор Бородянського районного центру зайнятості Сергій Колосовський та  фахівці зазначеного Центру спільно з начальником відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості Бородянської РДА Юлією Самсоновою, завідувачем сектору містобудування і архітектури Бородянської РДА Вадимом Наумовим відвідали ТОВ «Укрпродмашбуд», яке є провідним виробником хлібопекарського та кондитерського обладнання.

В даний час компанія випускає високотехнологічні машини оснащені сучасною електронікою і комплектуючими провідних європейських виробників: тістомісильні машини,  машини для формування рогаликів, бубликів, лінії для виробництва цукрового печива, вафельних виробів, машини відсадочні, глазирувальні, турбоміксери. Вся продукція виготовляється на сучасному обладнанні, що гарантує високу якість і надійність при експлуатації.

Під час зустрічі на товаристві обговорили питання економічного стану підприємства, перспективи розвитку та потребу у працівниках, надано інформацію про перелік послуг, передбачених для працедавців.

Директор ТОВ «Укрпродмашбуд» Антоніна Оненко наголосила, що на підприємстві існує гостра потреба в кваліфікованих кадрах на посади фрезерувальників, слюсарів, токарів. В подальшому було обговорено шляхи вирішення кадрових проблем за сприянням служби зайнятості та запропоновано професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних з метою підвищення їх конкурентоспроможності  на ринку праці.

  
«Жити та працюй в Україні» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.04.2018 06:26

 

В рамках загальнообласної акції «Жити та працюй в Україні» 5 квітня 2018 року Бородянським районним центром зайнятості було проведено семінар «Молодь на ринку праці». В даному заході взяли участь: профконсльтант центру зайнятості Бабаян А.Е., директор Бородянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мельниченко І.І. та 15 безробітних з числа молоді, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Головною темою семінару було інформування незайнятого населення   щодо можливостей та переваг офіційного працевлаштування в Україні, а також  про переваги та недоліки роботи за кордоном.

Мельниченко Ірина Іванівна розповіла про співпрацю з районним центром зайнятості та про послуги, які надає їхня служба.

Фахівець центру зайнятості Бабаян А.Е. надала інформацію про послуги, які надає служба зайнятості, про актуальні вакансії на ринку праці району та за його межами, ознайомила з організацією професійного навчання на замовлення роботодавця та залученням безробітних осіб на тимчасові роботи.

Семінар пройшов у формі діалогу, де безробітні ділились своїм досвідом працевлаштування за межами України.


 
«Міні-ярмарок вакансій» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.04.2018 06:12

 

        В рамках проведення акції «Живи та працюй в Україні» 03 квітня 2018 року в приміщенні Бородянського районного центру зайнятості було проведено «Міні-ярмарок вакансій»  для  клієнтів служби зайнятості та роботодавців.

       Директор Бородянського РЦЗ  Колосовський С.А. ознайомив представників роботодавців ТОВ «Пісківський завод скловиробів», ПП «Еверест–М.С.», Київська міська дирекція ПАТ "Укрпошта», ТОВ «Артель», Бородянський районний військовий комісаріат, ЖКП «Немішаєве», Бородянське відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУНП в Київській області та кореспондента газети «Вперед» з особливостями працевлаштування в сучасних ринкових умовах, перевагами  залучення до тимчасових робіт, організацію професійного навчання на виробництві, можливість отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, а також з новими впровадженнями електронних сервісів у діяльність державної служби зайнятості, а саме використання електронних кабінетів роботодавців та їх перевагами у роботі.

       В ході проведення міні-ярмарки вакансій представники роботодавців ознайомили шукачів роботи зі специфікою діяльності зазначених підприємств, професії та посади в яких виникає кадрова потреба, умовами та рівень оплати праці, графіки роботи, соціальні гарантії, якими забезпечуються працівники даних підприємств. Обговорили можливості працевлаштування на посаду, питання стажування, можливість отримання тимчасової роботи, потенційні перспективи кар’єрного зростання.

        По закінченню заходу відбувся обмін контактами між учасниками, також було узгоджено індивідуальні зустрічі для проведення співбесід на підприємствах, і як результат, було видано 19 направлень на працевлаштування.

 


 


Сторінка 1 із 16
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld