Бородянська районна філія КОЦЗ інформує
Робоча зустріч з ТОВ «Алюпол» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.01.2020 07:03

 

                

       З метою модернізації і розвитку послуг, що надає служба зайнятості,  визначення стратегічних напрямів роботи консультантів роботодавця,   а також забезпечення ефективної діяльності служби 16 січня 2020 року директор Бородянської районної філії КОЦЗ Сергій  Колосовський,  заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Ірина Дубинюк та провідний фахівець сектору взаємодії з роботодавцями  Юлія  Воронцова  відвідали  ТОВ «Алюпол» , яке знаходиться за адресою: смт. Бородянка, вул. Центральна, 28 В.

       На підприємстві відбулась зустріч з в.о. директора ТОВ «Алюпол» Андрієм Юхимуком та начальником відділу кадрів Любов Агрушевою, які розповіли, що ТОВ «Алюпол» входить до складу холдингу «Група Кенти С.А.» - лідера у алюмінієвій промисловості  в  Польщі та Центральній Європі.  На заводі компанії «Алюпол» функціонує найновіше, сучасне обладнання для виробництва алюмінієвих профілів методом екструзії, завдяки якому технічні можливості заводу не поступаються кращим пресовим підприємствам в Західній Європі.

        Обговорено питання підвищення ефективності функціонування існуючих та впровадження нових сервісів служби зайнятості, а саме впровадження в роботі фахівців районної філії Концепції Інституту «Консультанта роботодавця» на основі новітніх тенденцій розвитку економіки, ринку праці та соціальної сфери, питання укомплектування вільних робочих місць, а саме виконання індивідуальних замовлень роботодавця,  проведення тимчасових робіт, можливість отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, забезпечення професійного навчання фахівців під конкретні замовлення роботодавця.

За плідну співпрацю зі службою зайнятості, професіоналізм та відповідальність у роботі, вагомий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Київській області директором Бородянської районної філії КОЦЗ Сергієм Колосовським  було вручено Грамоту від Київського обласного центру зайнятості в.о. директора ТОВ «Алюпол» Андрію Юхимуку та  Подяку  начальнику відділу кадрів Любові Агрушевій.

 
Державна кваліфікаційна атестація з професії кухаря 4 розряду в Бородянському професійному аграрному ліцеї. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.01.2020 07:24

 

     15 січня 2020 року директор Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергій Колосовський на виконання плану заходів Київської обласної служби зайнятості щодо реалізації Концепції з профорієнтації населення відвідав Державну кваліфікаційну атестацію з професії кухаря 4 розряду в Бородянському професійному аграрному ліцеї.

      29  майбутніх випускників III курсу професії «кухар-офіціант» підтвердили свою кваліфікаційну категорію і фактично сьогодні отримали професію кухаря. Члени атестаційної комісії оцінили теоретичну підготовку та практичні навички в приготуванні різноманітних страв, і вже через 4 місяця 29 ліцеїстів поповнять ряд найбільш конкурентних на ринку праці робітничих професій. 

 


 
Робоча зустріч в офісі роботодавця з посередниками у працевлаштуванні фізичною особою - підприємцем Андрієм Палагечею PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.01.2020 07:18

 

 

   

     З метою сприяння підвищенню якості сервісного обслуговування  клієнтів служби зайнятості нещодавно в офісі роботодавця Бородянської районної філії КОЦЗ була проведена зустріч директора філії Сергія Колосовського та фахівців сектору взаємодії з роботодавцями  з  фізичною особою -  підприємцем Андрієм Палагечею.

      В ході зустрічі було обговорено питання щодо обміну даними про вільні робочі місця (вакансії), підбору персоналу з метою комплектування  підприємств, установ, організацій кваліфікованими кадрами. Ознайомлено з сервісом «електронний кабінет роботодавця» на сайті служби зайнятості,  який дає змогу публікувати вакансії і переглядати резюме пошукачів роботи, звітувати про потребу в кадрах.

        Наприкінці зустрічі була подана звітність форми № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб`єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» за 4 квартал 2019 року, а також подані вакансії на посади менеджера (управителя), начальника відділу продаж, менеджера (управителя) із збуту, торгівельного представника.  

 


 
Благодійна екскурсія на фабрику ялинкових прикрас в смт. Клавдієво. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.01.2020 07:16

 

      14 січня 2019 року до Різдвяних свят для дітей Київського обласного центру соціально-психологічної  реабілітації  «Сезенків»  Баришівського  району за підтримки Київського обласного центру зайнятості було організовано та  проведено благодійну екскурсію на фабрику ялинкових прикрас в смт. Клавдієво.

    ПАТ «Галімпекс - Клавдіївська  фабрика  ялинкових прикрас» зберігає традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть і є своєрідним законодавцем моди  в новорічній індустрії. Ялинкові прикраси – це справжні шедеври мистецтва, які захоплюють і нікого не залишають байдужими відомі не тільки в Україні. Авторські кулі з ручним розписом прикрашають новорічні ялинки в Німеччині, Швейцарії, Австрії, Франції, Італії, Литві, США, Грузії.

    Вихованці даного закладу побачили весь процес створення авторської ялинкової  іграшки,  відвідали музей ялинкових іграшок зі всього світу, а також  для них художники та казкові герої провели майстер-клас  з розпису ялинкових іграшок, які діти отримали в подарунок.  

      За небайдуже ставлення та підтримку дітей, які залишилися без батьківського піклування Київського обласного центру соціально-психологічної  реабілітації  дітей  «Сезенків»  Баришівського  району та активну позицію  щодо  співпраці з Державною службою зайнятості директору та колективу ПАТ «Галімпекс – Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас» було вручено подяку від директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука.

    Щиро вдячні дирекції та всім працівникам даного підприємства за чудовий різдвяний подарунок дітям даного закладу.  


 
Виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об'єднаній територіальній громаді. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.01.2020 07:14

 


       З метою наближення соціальних послуг до клієнтів у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг, як для шукачів роботи так і для роботодавців 14 січня 2020 року директором Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергієм Колосовським та провідним фахівцем сектору по роботі з роботодавцями Юлією Воронцовою, відповідно до Угоди про спільну діяльність між Пісківською ОТГ та  Бородянською районною філією КОЦЗ  проведено виїзний  прийом громадян в Пісківській селищній об'єднаній територіальній громаді. На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, а саме про використання електронних сервісів служби, ознайомлені з актуальними вакансіями на ринку праці району,
з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця. Разом з тим, відбулась робоча зустріч Сергія Колосовського з керівником відділу освіти, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ Наталією Новіковою по питанню потреби в кадрах та затвердження перспективного плану профорієнтаційної роботи.

        З метою налагодження партнерських стосунків, ознайомлення з послугами служби зайнятості, виявлення перспективних та поточних потреб у кадрах  було відвідано ТОВ «Фора», яке знаходиться на території Пісківської ОТГ.

ТОВ  «Фора» - це 15 років досвіду на ринку України, близько 25 магазинів у понад 60 містах та містечках. «Фора» - це зручний магазин для щоденних покупок, де кожен гість магазину може щодня без зайвого клопоту придбати свіжі продукти й отримати задоволення від покупок. Обговорено питання укомплектування вакансій, проведення тимчасових робіт, можливість отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, стажування на робочому місці та шляхи подальшої співпраці. На перспективу дане товариство буде потребувати таких працівників, як продавців продовольчих товарів та вантажників.

 


 


Сторінка 1 із 45
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld