Центр зайнятості інформує
Запрошуємо на навчання з подальшим працевлаштуванням! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.08.2018 13:05

 

 

         Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості запрошує на професійне навчання за такими спеціальностями як: оператор котельні, електрогазозварник, кухар, кондитер, манікарник, перукар, кравець, візажист, адміністратор, пожежний-рятувальник, кадровий менеджмент, організація підприємницької діяльності, фахівець бухгалтерського обліку, оподаткування та аудит, бухгалтер-кадровик, Web-програміст, дизайнер комп’ютерної графіки, Web- маркетинг, оптимізація та просування сайту в пошукових системах та соціальних мереж, спеціаліст з кадрового діловодства зі знанням «1С».

         За більш детальною інформацією можна звернутися за адресою: смт. Бородянка, вул. Центральна, 321 та за телефоном (04577) 5-12-92.

 
Презентація роботодавця ТОВ «КОМПЛЕКС АГРОМАРС» 17.07.2018 року. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.07.2018 07:14

 

 

      В приміщенні Бородянської районної філії КОЦЗ 17 липня 2018 року відбулась презентація роботодавця ТОВ «КОМПЛЕКС АГРОМАРС» за участі начальника відділу з підбору персоналу підприємства  Підгорняк Лариси Вікторівни. Завідувач сектору взаємодії з роботодавцями ознайомила всіх присутніх з послугами служби зайнятості населенню та роботодавцям, розповіла про переваги залучення до тимчасових робіт, організацію професійного навчання на виробництві. Наголосила на тому, що головне завдання служби – сприяти працевлаштуванню незайнятих громадян.
Представник філії «Гаврилівський птахівничий комплекс» презентувала різноманітні вакантні посади пташниць та операторів технологічного обладнання, підсобних робітників по відокремленню філе та шкіри, підсобних робітників на інші ділянки роботи, слюсарів з ремонту устаткування, електрослюсарів, слюсарів-сантехніків, слюсарів-ремонтників, водіїв, бухгалтера, економіста, менеджерів та ін. Компанія «Комплекс Агромарс» займається виробництвом високоякісного м’яса курчат-бройлерів. Також детально розповіла про режим та характер роботи, оплату праці, можливості кар`єрного росту, стажування на робочому місці. Безробітні поділилися своїм досвідом роботи, набутими професійними навичками та отримали вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.

 

В кінці заходу, клієнти Бородянської  філії КОЦЗ, які зацікавилися роботою особисто поспілкувалися з роботодавцем щодо проходження співбесіди на підприємстві.


 
Bиїзд фахівця Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.07.2018 05:44

 

10 червня 2018 року відбувся виїзд фахівцем Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості в Пісківську селищну ОТГ відповідно до затвердженого графіку.

На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, а також про актуальні вакансії в Бородянському, Ірпінському та Києво-Святошинському районах

А також проінформовано зайняте та незайняте населення про актуальні вакансії, які потребують укомплектування на ТОВ «Пісківський завод скловиробів», а саме: оператор склоформувальних машин, скловар, контролер якості, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, бухгалтер, інженер, водій навантажувача, укладальник-пакувальник, інженер-електронік, менеджер (управитель) з персоналу, інженер-конструктор, контролер скляного виробництва.

 


 
День відкритих дверей на ТОВ «Артель» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.07.2018 06:26

 

 


        Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця  є проведення «Днів відкритих дверей». Основна мета проведення таких заходів - ознайомлення безробітних з виробництвом, специфікою та характером роботи, спілкування з керівником та працівниками даного підприємства.

       З метою сприяння працевлаштування незайнятих громадян, якісного підбору   кадрів   03 липня  2018 року  працівники Бородянського районного центру зайнятості  організували  та  провели  згідно  плану  профорієнтаційних  заходів -  «День відкритих дверей на виробництві»  на  ТОВ  «Артель», яке є національним виробником сухих будівельних сумішей, а також грунтів, емульсій, фарб на водній основі. Продукція ТОВ «Артель» представлена на ринку праці під торговою маркою «Артисан».

      Інспектор з відділу кадрів Рибка Н.М. провела екскурсію по виробництву, ознайомила з основним складом професій, умовами праці та заробітною платою.

       Дане підприємство тісно співпрацює зі службою зайнятості, відвідує всі семінари, ярмарки  вакансій, круглі столи та постійно поповнює базу даних  різноманітними вакансіями. 

 

 
ПРЕС-РЕЛІЗ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.07.2018 06:46

 

 

Бажаєте отримати нову професію? За сприяння Київської обласної служби зайнятості професійне навчання пройшли понад 2,5 тисячі громадян 

З метою укомплектування вакансій під замовлення роботодавців та з метою самозайнятості безробітних Київська обласна служба зайнятості здійснює професійне навчання безробітних. Зокрема, з початку 2018 року професійне навчання проходили 2,5 тис. мешканців Київщини.

Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Бажаючі опанували такі професії як: перукар-модельєр, манікюрник, кравець, адміністратор, секретар керівника, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар, водій навантажувача та інші.

Також безробітні змогли підвищити свою кваліфікацію за такими напрямами та спеціальностями як: "фахівець з бухгалтерського обліку", "експрес-курс бізнес-планування підприємця-початківця", "інформаційні системи та технології в бухгалтерському обліку", "кадровий менеджмент", "дизайнер комп’ютерної графіки", "бухгалтер-кадровик", "інтенсивний курс англійської мови професійного спрямування", "розроблення програмних продуктів мовою Java(платформа Java SE)".

«З кожним роком кількість професій та напрямів, за якими служба зайнятості пропонує професійне навчання збільшується, запроваджуються нові курси та навчальні програми. Але найбільш затребуваними все ж залишаються робітничі професії», - зазначає Денис Дармостук.

На початку 2018 року до служби зайнятості Київщини надійшли замовлення від роботодавців на працевлаштування безробітних за професією «Пожежний-рятувальник», однією з вимог є проходження професійного навчання. І у квітні бажаючі розпочали навчання на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення головного управління ДСНС України у Київській області. У серпні колишні безробітні, опанувавши професію пожежника – рятувальника, будуть працевлаштовані до державних пожежно-рятувальних частин Київської області.

Для вирішення проблем підготовки якісних кадрів Державною службою зайнятості України створена власна навчальна база. Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ ), а їх на сьогоднішній день налічується 11, надають широкий діапазон освітніх послуг, забезпечують не тільки професійний розвиток людини, а й дозволять набути додаткових компетенцій, що сприяють успішному працевлаштуванню.

Київською обласною службою зайнятості направлено 32 особи у ЦПТО служби зайнятості, зокрема до Одеського, Рівненського та Харківського за такими професіями та напрямами як: токар, налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, перукар-модельєр, підприємець-початківець.

 

В Бородянській районній філії Київського обласного центру зайнятості за січень-червень 2018 року 30 осіб з числа незайнятого населення було направлено на професійне навчання за такими професіями як: організація підприємницької діяльності, експрес-курс бізнес-планування підприємця-початківця, пожежний-рятувальник, а також підвищили свою кваліфікацію за такими напрямками та спеціальностями як: бухгалтер, архіваріус, медична сестра, укладальник-пакувальник, вагар, слюсар-ремонтник, водій автотранспорних засобів, кухар, тістороб, бармен, продавець продовольчих товарів.

Отже, якщо і Ви бажаєте отримати цікаву роботу, актуальну на сучасному ринку праці, звертайтесь до найближчого центру зайнятості!

      

 


Сторінка 1 із 21
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld