Бородянська районна філія КОЦЗ інформує
Презентація філії "Гаврилівський птахівничий комплекс" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.10.2019 06:11

 

 


 

 

ТОВ "Комплекс Агромарс"

      З метою налагодження партнерських стосунків та надання якісних послуг роботодавцям та незайнятому населенню 09 жовтня 2019 року в приміщенні Бородянської районної філії Київського ОЦЗ відбулась презентація філії "Гаврилівський птахівничий комплекс" ТОВ "Комплекс Агромарс".

       ТОВ «Комплекс Агромарс» - холдингова компанія, яка на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників курячого м'яса в Європі.

       Під час презентації старший менеджер з персоналу Чайка Світлана детально ознайомила всіх присутніх шукачів роботи зі специфікою діяльності товариства, з вимогами на вакантні посади : комірників, електриків, підсобних робітників, пташниць, диспетчерів, слюсарів-ремонтників, вантажників, водіїв АТЗ, водіїв електронавантажувачів,  а також з умовами та рівнем оплати праці, графіком роботи, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники  ТОВ "Комплекс Агромарс». Також обговорено питання стажування, можливість отримання тимчасової роботи, потенційні перспективи кар’єрного зростання.  

       В кінці заходу з кандидатами, які зацікавилися роботою було проведено в офісі роботодавця філії співбесіду на зайняття вакантних посад.

 
Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.10.2019 06:07

 

 

 З метою надання профінформаційних, профконсультаційних послуг, мотивації до професійного навчання, працевлаштування військовогослужбовців та учасників АТО,  а також повернення їх до трудової діяльності та адаптації на ринку праці, в Бородянській районній філії Київського обласного центру зайнятості 10 жовтня 2019 року було проведено  Інформаційний семінар для даної категорії осіб спільно з соціальними партнерами. А саме, в заході взяли участь: директор Бородянського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Мельниченко, юрисконсульт Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Наталія Усенко, головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян Управління соціального захисту населення Бородянської РДА Марія Нездолій.

   Із вступним словом перед присутніми виступила заступник директора   – начальник відділу надання соціальних послуг – Ірина Дубинюк, яка повідомила про послуги, що надає  служба зайнятості та більш детально надала інформацію, щодо професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних.

     Представники соціальних служб розповіли про широкий спектр послуг, які вони надають даній категорії осіб та відповіли на всі запитання, які цікавили присутніх.

Під час семінару також були розглянуті питання щодо підтримки та соціального захисту військовослужбовців та учасників АТО, а саме: грошового забезпечення, юридичної  та психологічної підтримки, працевлаштування, пошуку постійної або тимчасової роботи, підвищення кваліфікації, матеріальної підтримки та залучення даної категорії безробітних до громадських та тимчасових робіт.

     Саме координація спільних дій державних установ, громадських організацій та  волонтерів допоможуть демобілізованим воїнам у вирішенні їхніх проблем.

 


 
Презентація ТОВ «Алюпол» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.09.2019 05:52

 

 

       Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення презентації  роботодавця. Основна мета проведення такого заходу - ознайомлення клієнтів служби з виробництвом, специфікою та характером роботи, спілкування з керівником та працівниками даного підприємства.

       Саме для сприяння працевлаштування незайнятих громадян, якісного підбору кадрів  фахівці сектору взаємодії з роботодавцями Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості разом з клієнтами служби 24 вересня 2019 року відвідали  ТОВ «Алюпол», яке знаходиться за адресою: смт. Бородянка, вул. Центральна, 28 В.

       ТОВ «Алюпол» займається виготовленням алюмінієвих профілів та входить до складу холдингу «Група Кенти С.А.» - лідера у алюмінієвій промисловості  в  Польщі та Центральній Європі.  На заводі компанії «Алюпол» функціонує сучасне обладнання для виробництва алюмінієвих профілів методом екструзії, завдяки якому технічні можливості заводу не поступаються кращим пресовим підприємствам в Західній Європі.

      На початку презентації начальник відділу кадрів ТОВ «Алюпол» Любов Агрушева ознайомила пошукачів роботи зі специфікою діяльності підприємства,  з професіями та посадами, в яких виникає кадрова потреба,  умовами та рівнем оплати праці, графіком роботи,  соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники даного підприємств.

     В ході зустрічі завідувач складів Олександр Тадеуш  провів змістовну екскурсію по виробництву, яке є унікальним,  перш за все, своїм найновішим обладнанням та сучасними технологіями виробництва алюмінієвого профілю,   ознайомив  всіх присутніх  з особливостями виробничого процесу.

      По закінченню заходу клієнти служби залишили свої резюме з надією працевлаштуватись  на дане підприємство.  

     


 
Професіографічна екскурсія у відділення АТ КБ «ПриватБанк» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
27.09.2019 06:17

 

 


26 вересня 2019 року фахівці Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію у відділення АТ КБ «ПриватБанк» для  учнів 8 А класу Бородянської  СЗОШ   І-ІІІ ступенів №1.

 

 

В ході заходу учні побачили, як працюють фахівці Приватбанку з клієнтами: у кожного працівника є планшет, за допомогою якого він дуже оперативно, не втрачаючи ні хвилини часу, відразу шукає відповідь на поставлене питання.

Учні  отримали урок фінансової грамотності від заступника керівника відділення з обслуговування клієнтів Катерини Крилової та ознайомилися з правилами користування банкоматом, терміналом, ознайомилися з  випадками економічних шахрайств, пов’язаних з банківськими картками, а також отримали корисні поради  про дії у таких випадках.

Під час екскурсії учні познайомилися із основними банківськими професіями: менеджер банківської сфери, касир-операціоніст, спеціаліст з обслуговування клієнтів, отримали інформацію про користування Інтернет-банком Приват-24, мобільними додатками банку.

 Після екскурсії учням були видані сертифікати, які дозволять, без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами.

 

 


 
«Хочу.Можу.Треба» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.09.2019 06:01

 

 

 

24 вересня 2019 року провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості А.Бабаян було проведено інтерактивний профорієнтаційний урок «Формула вибору професії. Складова «Хочу» для учнів 9  класів  Пісківського НВО.

 

 

Під час уроку учнів було ознайомлено з формою вибору професії «Хочу.Можу.Треба».

В інтерактивній формі учнів задіяли у вправах «Клубок професій» та «Мої вподобання», а також проведено методику для визначення професійних вподобань.

Адже, потрібно дуже уважно та серйозно поставитись до вибору майбутньої професії, тому що ви не просто оберете собі фах, ви оберете собі й долю.

 


 


Сторінка 1 із 40
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld