Центр зайнятості інформує
Робоча зустріч з Бородянським психоневрологічним інтернатом з геріатричним відділенням 03.10.2018 року. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.10.2018 06:43

 

 

      В зв`язку з виробничою необхідністю 03 жовтня 2018 року відбулася робоча зустріч директора Бородянської районної філії КОЦЗ  Колосовського С.А. та фахівців сектору по роботі з роботодавцями з керівником Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням Коротенко Н.В. 

           Під час зустрічі було обговорено питання  термінового укомплектування вакансій, в тому числі і для виконання тимчасових робіт,  стажування на робочому місці та шляхи подальшої співпраці.

       В ході зустрічі були подані  вакансії на посади – перукар, соціальний працівник, кухонний робітник, інструктор з трудової терапії, столяр, сестра медична, прибиральник службових приміщень, робітник з комплексного обслуговування, юрисконсульт та інші.

 


 
Робоча зустріч з Бородянською виробничою дільницею корпорації «ТАСКО» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.10.2018 08:10

 

 

     В зв`язку з виробничою необхідністю 27 вересня 2018 року відбулася робоча зустріч директора Бородянської районної філії КОЦЗ  Колосовського С.А. та фахівців сектору по роботі з роботодавцями з керівником Бородянської виробничої дільниці корпорації «ТАСКО» Харченко М.М. та начальником цеху Єндржеєвським О.В.

       До складу корпорації входять підприємства, що володіють широким спектром технологій, в тому числі точного лиття металів під тиском, об’ємною гарячою і холодно-листовою штамповкою, холодного витискання, електрофізичною обробкою деталей. Корпорація залучає інвестиції для організації виробництва різної продукції загальнотехнічного та спеціального призначення як для внутрішніх споживачів, так и для закордонних замовників.

       Під час зустрічі було обговорено питання укомплектування вакансій, в тому числі і для виконання тимчасових робіт, можливість отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, стажування на робочому місці та шляхи подальшої співпраці.

       В ході зустрічі було подані  вакансії на посади – токарів, свердлувальників,

інженерів-конструкторів, інженерів-технологів, фрезерувальників, шліфувальників, електриків та інші.

 


 
Ярмарка вакансій 20 вересня 2018 року PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.09.2018 06:24

 

                                

               З метою надання якісних послуг роботодавцям та незайнятому населенню, підвищення результативності співпраці з роботодавцями в приміщенні Бородянської районної  філії КОЦЗ 20 вересня 2018 року відбулась ярмарка  вакансій за участю представників ТОВ «Пісківський завод скловиробів», ТОВ «Артель», ТОВ «Овочева скарбниця», Державної прикордонної служби, ПрАТ «Київ-хліб», ПРАТ «ПМК-6»  для  клієнтів служби зайнятості -шукачів роботи.

           Основна мета проведення ярмарки вакансій - це формування позитивного іміджу служби зайнятості серед роботодавців, поширення інформації серед незайнятого населення щодо актуальних вакансій на території району та за його межами, ознайомлення  з послугами служби, укомплектування вільних робочих місць, отримання  профорієнтаційних консультацій.

            Заступник директора Бородянської філії Дубинюк І.М. ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості населенню та роботодавцям та наголосила, що головне завдання служби зайнятості – сприяти працевлаштуванню незайнятих громадян в сучасних ринкових умовах.

            Представники підприємств ознайомили клієнтів служби зайнятості з актуальними вакансіями: оператора склоформувальних машин, контролера скляного виробництва, комірника, слюсаря-ремонтника, оператора технологічних установок, водія автотранспортних засобів, вантажника, готувача харчової сировини,електромонтера, пекаря, формувальника тіста, столяра, тесляра, машиніста автомобільного крану та інших. Детально розповіли про режим та характер роботи, оплату праці, можливості кар`єрного росту, стажування на робочому місці.

           Кожен з числа шукачів роботи мав можливість розповісти про себе, про свій досвід роботи. Бажаючі записали контактні телефони та домовились про зустріч у роботодавців для ознайомлення з робочими місцями.
Захід сприяв прямому контакту тих, хто пропонує роботу та тих, хто її шукає.

 
«День відкритих дверей в службі зайнятості» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.09.2018 06:27

 

 


 

 

   В Бородянській районній філії Київського обласного центру зайнятості 19 вересня 2018 року відбувся профінформаційний масовий захід День відкритих дверей . Захід відкрив директор Колосовський С.А.,   заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Дубинюк І. М. надала інформацію про послуги, які надає служба зайнятості, про актуальні вакансії на ринку праці району та за його межами, ознайомила з організацією професійного навчання на замовлення роботодавця, а також обговорювалось питання та переваги офіційного працевлаштування та  зміни у законодавстві щодо призначення субсидій.

Читати далі...
 
Cемінар для працівників закладів освіти PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.09.2018 06:02

 

              18  вересня  2018 року, відповідно  до плану заходів з реалізації у Київській області Програми  державної служби  зайнятості щодо  професійної  орієнтації  на  період   до 2020 року, та згідно плану–графіка проведення  профорієнтаційних заходів Бородянської районної філії  Київського обласного  центру зайнятості  на  вересень 2018  року, в  рамках інструктивно-координаційної наради заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів  Бородянського районного відділу освіти  Бородянської райдержадміністрації,  директором  Бородянської районної  філії  Київського обласного  центру зайнятості Колосовським Сергієм Анатолієвичем  та   провідним   фахівцем   відділу надання соціальних послуг Ус Наталією Леонідівною   проведено  в  Загальцівському  навчально-виховному  об’єднанні  профінформаційний  семінар  для  працівників  закладів  освіти.

            Присутні 23  учасники  семінару – заступники директорів    шкіл з  виховної роботи,  та  педагоги-організатори. Метою   заходу є інформування   про   послуги  служби  зайнятості,    спільна  профорієнтаційна  робота   в  закладах   освіти з  учнівською  молоддю та  педагогами.          

             Зокрема,  профорієнтаційна робота   в закладах   освіти  з учнівською молоддю -  це  спільна   праця  служби  зайнятості  та   закладів освіти, яка передбачає  інформування   учнів щодо світу професій, власних здібностей та нахилів, навчити  молодь свідомого  обирати  професію, спеціальність   та   професійну  галузь. Адже  вибір  професії - це   одне  з найважливіших   рішень людини.

         


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Сторінка 1 із 23
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld