Центр зайнятості інформує
Візит до Бородянського району Київської області PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.04.2017 11:31

 

20 квітня 2017 року директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук разом з головним спеціалістом управління профілактики соціального сирітства Міністерства соціальної політики України та  консультантом  проекту Світового банку з робочим візитом побували у Бородянському районі Київської області.

Бюджетна децентралізація створила передумови для поліпшення місцевого самоврядування. Громада смт. Пісківка Бородянського району скористалася новими можливостями, першими створивши об’єднані територіальні громади. Так, у рамках поїздки пройшла зустріч з головою Пісківської об’єднаної територіальної громади, який надав інформацію про підприємства, організації та установи, які працюють у регіоні, проблеми та досягнення в умовах економічної кризи. Висловив зацікавленість у подальшій співпраці зі службою зайнятості з метою вирішення питань зайнятості, створення нових робочих місць та організацію громадських робіт та робіт тимчасового характеру.

Також, у рамках робочого візиту відбулась  зустріч директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука та директора Бородянського районного центру зайнятості Сергія Колосовського з керівництвом ТОВ «Пісківський завод скловиробів», який є одним із найбільших бютжетоутворюючих підприємств району, проводить виробництво високоякісних скловиробів для пивної, слабоалкогольної, лікеро-горілчаної, винної, безалкогольної та консервної галузей. Завод постійно розвивається, і в найближчий час відбудеться  відкриття нової потужної лінії, в результаті якої буде створено близько 200 нових робочих місць. Київський обласний центр зайнятості у травні-червні 2017 року  планує провести  декілька масових заходів, спрямованих на укомплектування вакансій.

 

 

Обновлено ( 24.04.2017 11:33 )
 
Ярмарок професій PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.04.2017 06:16

 

19 квітня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий відвідав  Ярмарок професій, організатором якого виступили Бородянський районний центр зайнятості та відділ освіти Бородянської РДА.  

На зазначеному профінформаційному заході були присутні провідний інспектор відділу освіти Бородянської РДА І.Романюк, депутат Київської обласної ради Г.Єрко, учні Бородянської ЗОШ  I-III ступенів №1,  Бородянської ЗОШ I-III ступенів №2, Немішаївської НВО I-III ступенів №1 та Немішаївської НВО I-III ступенів №2, Новокорогодської НВО I-II ступенів, Загальцівської НВО I-III ступенів, Пісківської НВО I-III ступенів, Новозаліської ЗОШ I-III ступенів, Клавдіївської ЗОШ ім. О.Рибалка, Пилиповицької ЗОШ  I-II ступенів, Дружнянської ЗОШ I-II ступенів, Шибенської НВО I-II ступенів та Пісківської гуманітарної гімназії.

Обновлено ( 21.04.2017 06:42 )
Читати далі...
 
Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.04.2017 05:56

 

      З метою працевлаштування учасників АТО з інвалідністю, а також повернення їх до трудової діяльності та адаптації на ринку праці, в Бородянському районному центрі зайнятості 14.04.2017 р. було проведено  Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО спільно з соціальними партнерами - Бородянським районним центром соціально-психологічної реабілітації населення «Довір’я», представником Управління соціального захисту населення Бородянської РДА, представником БРЦ соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді. В семінарі взяли участь Директор Бородянського РЦЗ – С.Колосовський, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг – І. Дубинюк, провідний фахівець з питань зайнятості населення – Г.Абакумова, юрист Бородянського ЦСПРН «Довір’я» - Н.Усенко, журналіст, волонтер – Н.Сокуренко, фахівець БРЦ соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Н. Кріт, фахівець Управління соціального захисту населення Бородянської РДА М. Нездолій  та 8 демобілізованих учасників АТО, які перебувають на обліку в Бородянському РЦЗ.

Обновлено ( 20.04.2017 06:00 )
Читати далі...
 
Акція «Чистий четвер» 13.04.2017 року. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.04.2017 06:09

 

 

З метою реалізації заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, упорядкування території селища Бородянки, в рамках проведення двомісячника благоустрою Бородянський районний центр зайнятості спільно з Бородянською райдержадміністрацією, Бородянською селищною радою та іншими підприємствами 13 квітня 2017 року взяв участь у масштабній акції «Чистий четвер». Всі разом перед Великоднем наводили порядок і лад на території озера поблизу будинку культури та дитячого майданчика. Були ліквідовані несанкціоновані сміттєзвалища, висаджені зелені насадження та приведено в належний естетичний стан парк та найближчі сквери.

Обновлено ( 19.04.2017 06:16 )
Читати далі...
 
Міні-ярмарка вакансій з презентацією роботодавця ТОВ «ЮНАЙТЕД ФОРЕСТ» 12.04.2017 року. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.04.2017 05:48

 

    З метою сприяння громадянам у підборі підходящої роботи, надання роботодавцям послуг з підбору працівників 12 квітня 2017 року у приміщенні Бородянського районного центру зайнятості відбулась  міні-ярмарка вакансій з презентацією роботодавця – ТОВ «ЮНАЙТЕДФОРЕСТ».  На заході були присутні  - керівник відділу по роботі з персоналом Дубовик Ліана Абдунабіївна та 20  безробітних осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

        Директор центру Колосовський Сергій Анатолійович  ознайомив присутніх з послугами служби зайнятості населенню та роботодавцям.  Наголосив на тому, що головне завдання служби  – сприяти працевлаштуванню незайнятих громадян. Заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Дубинюк Ірина Миколаївна ознайомила всіх присутніх з актуальними вакансіями по Бородянському району та за його межами, особливостями працевлаштування в сучасних умовах. Одночасно з тим повідомила, що зараз, в період проведення двомісячника благоустрою населених пунктів,  найактуальнішими є вакансії в  Бородянській селищній  раді "Бородянське управління  житлово-комунального господарства" та Клавдієво - Тарасівській  селищній раді.

Обновлено ( 19.04.2017 06:18 )
Читати далі...
 


Сторінка 1 із 2

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld