Хлопці стають орлами

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.02.2016 10:45

 

 

Нинішньої весни новозалісянин Михайло Васьківський мав іти на строкову військову службу, але молодий чоловік вирішив служити за контрактом у Збройних Силах України.

Михайло – син чорнобильських переселенців, окрім нього, у тата й мами є ще молодший син Альоша. Сам хлопець уже встиг закінчити Васильківський ліцей, здобув будівельну спеціальність, одружився, має маленьку доньку Сніжану.

Стати контрактником Михайло вирішив ще в минулому році, коли ще й матеріального заохочення, як такого, не було – обіцяли всього 2300 гривень у місяць. Але Михайло переконав рідних, що в нинішній час місце справжнього чоловіка – саме там, аби спокійно могли жити й працювати наші батьки, благополучно зростати маленькі діти.

Зараз Михайло Васьківський знає, що служитиме він старшим механіком-гранатометником у селі Семиполки Броварського району, матиме, як і всі цивільні громадяни, повноцінну відпустку, коли не буде нарядів, то їздитиме додому й по вихідних, а грошова винагорода для контрактників значно збільшилась.

 

- З 1 січня 2016 року грошове забезпечення військових, які служитимуть за контрактом, справді істотно зросло, - розповідає військовий комісар району, підполковник С.В.Бугаєнко. – Ті з них, що перебуватимуть у Києві та Київській області (солдат, сержант, старшина),  отримуватимуть зарплату від 8 тис.грн., у командирів вона коливатиметься від 10500 грн. до 14 тис. грн., а військовослужбовцям, які служать за контрактом у зоні АТО (на території Донецької та Луганської областей), зарплату збільшено у два рази.

 

Передбачено й інші стимули для контрактників: додаткові грошові виплати та винагороди на оздоровлення, вирішення соціальних питань, вільний вибір місця та умов служби по всій території України, а також в Києві та Київській області, якісне безкоштовне медичне обслуговування, можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони, інші соціальні гарантії, встановлені законами.

 

 

- Відрадно, що держава нарешті повернулася обличчям до армії, що левова частка бюджету виділяється на Збройні Сили, які є гарантом спокою у державі і гарантом самого існування держави, - підкреслив військовий комісар.

Служба за контрактом набуває авторитету, поступити сюди виявляють бажання все більше молодих здорових чоловіків і командири військових частин уперше отримали можливість вибирати найдостойніших.

Ми пишаємося, що одним із таких обраних став наш земляк Михайло Васьківський. Хочеться побажати йому успішної служби, набуття блискучих військових навиків і здійснення всіх найзаповітніших бажань. Хай завдяки силі і впевненості української відродженої армії жоден ворог не посміє зазіхати на нашу землю!

(кор.газети «Вперед»)   

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld