Порядок складання та подання запитів на інформацію
ПОРЯДОК складання та подання запитів на інформацію в усній, письмовій або іншій формі PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.12.2015 07:48

 

Додаток 1 

ЗАТВЕРДЖЕНО 

розпорядження голови

Бородянської районної державної адміністрації

30.11.2018  490

 

ПОРЯДОК

складання та подання запитів на інформацію

в усній, письмовій або іншій формі

(поштою, факсом, телефоном,

електронною поштою)

 

1. Запит на інформацію подається фізичною або юридичною особою, об’єднаннями громадян без статусу юридичної особи Бородянській районній державній адміністрації в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, факсом або телефоном.

2. Запит на інформацію подається у довільній формі.

3. Запит на інформацію повинен містити:

- прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);

- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

- підпис і дату, за умови подання письмового запиту.

4. Для подання письмового запиту запитувач може використати форму, яку надає відділ з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю апарату Бородянської райдержадміністрації або яка розміщується на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

5. Запит на інформацію може бути подано особисто до відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00   години, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45 години.

6. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання відповіді на запит.

7. У разі, коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит на інформацію, його оформляє працівник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації зі зазначенням у запиті свого прізвища, імені, по батькові, контактного телефону, та надає копію запиту особі, яка його подала.

8. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється дата надходження, вхідний номер запиту зі зазначенням найменування розпорядника інформації та прізвище, ім’я, по-батькові, підпис відповідального працівника, що зареєстрував запит. Така копія повертається запитувачу.

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу  внутрішньої

політики, інформації та зв′язків з

громадськістю апарату адміністрації                                      І. Тюпа-Гришина

 

 

 


free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld